Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Dywan mi śmierdzi na poddaszu niezalogowany
12 września 2024r. o 18:52
Emerytury nie podnoszą, inflację napędzą, fajki drogie, dalej muszę w STS próbować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Jaskier niezalogowany
12 września 2024r. o 19:04
~~Dywan mi śmierdzi na poddaszu napisał(a): Emerytury nie podnoszą, inflację napędzą, fajki drogie, dalej muszę w STS próbować !


Na dobrą emeryturę trzeba sobie samemu zapracować solidną wieloletnią pracą.
Rząd nie ma "swoich" pieniędzy na emerytury.
Wypłacać może tylko to co każdy sobie zgromadził opłacając składki emerytalne.
Więc nie narzekaj tylko albo weź się rzetelnie do pracy albo policz ile zgromadziłeś składek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka niezalogowany
12 września 2024r. o 19:08
~~Rudozłoty Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dywan mi śmierdzi na poddaszu napisał(a): Emerytury nie podnoszą, inflację napędzą, fajki drogie, dalej muszę w STS próbować !


Na dobrą emeryturę trzeba sobie samemu zapracować solidną wieloletnią pracą.
Rząd nie ma "swoich" pieniędzy na emerytury.
Wypłacać może tylko to co każdy sobie zgromadził opłacając składki emerytalne.
Więc nie narzekaj tylko albo weź się rzetelnie do pracy albo policz ile zgromadziłeś składek.

Powiedz to tym co pracowali w latach 60-tych i dalej. Biorą dzisiaj głodowe emerytury. Co wówczas mogli sobie zgromadzić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Jaskier niezalogowany
12 września 2024r. o 19:13
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudozłoty Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dywan mi śmierdzi na poddaszu napisał(a): Emerytury nie podnoszą, inflację napędzą, fajki drogie, dalej muszę w STS próbować !


Na dobrą emeryturę trzeba sobie samemu zapracować solidną wieloletnią pracą.
Rząd nie ma "swoich" pieniędzy na emerytury.
Wypłacać może tylko to co każdy sobie zgromadził opłacając składki emerytalne.
Więc nie narzekaj tylko albo weź się rzetelnie do pracy albo policz ile zgromadziłeś składek.

Powiedz to tym co pracowali w latach 60-tych i dalej. Biorą dzisiaj głodowe emerytury. Co wówczas mogli sobie zgromadzić ?


Sam pracowałem 45 lat, też w tamtych latach, i nie narzekam na emeryturę.
Jest całkiem przyzwoita.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
12 września 2024r. o 19:27
ciekawe kogo tak najbardziej bolą czyjeś emerytury...;D
ciekawe czy wiedzą o tym jakie ich samych one czekają ...


ale fajnie się czyta jak tu ''jojczą''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dywanem waniajet niezalogowany
12 września 2024r. o 19:48
~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): ciekawe kogo tak najbardziej bolą czyjeś emerytury...;D
ciekawe czy wiedzą o tym jakie ich samych one czekają ...


ale fajnie się czyta jak tu ''jojczą''...;D


Yanku już nie długo twoja emerytura co to ją PiS wcześniej wypłacił będzie nic nie warta......1/3 najniższej krajowej :-). STS-y puszczą z torbami :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
12 września 2024r. o 20:34
ty się mną i moją emeryturą nie zajmuj tylko ruszaj do słownika ty niedouku ''poloczku'' ...;D

bo ''nie długo'' (sic!) czteroklasiści zaczną z ciebie drzeć łacha...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis to gnidy niezalogowany
12 września 2024r. o 20:38
Lubię oglądać TVN24 :] Dzieje się !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza