Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent nie skorzystał z okazji, żeby stanąć po stronie kobiet - zawetował ustawę w sprawie pigułki "dzień po"
~~Kobiety niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 8:29
Brawo Panie Prezydencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
4 kwietnia 2024r. o 7:19
,,— Nie próżnował pan prezydent, mimo świątecznego czasu, i zdołał zawetować ustawę o tabletce "dzień po". Słuchając pani minister z Kancelarii Prezydenta i słuchając wcześniej pana prezydenta, można użyć takiego brutalnego i być może przerysowanego przykładu: otóż pan prezydent mógłby spokojnie uprawiać seks z 15-latką, natomiast ta sama 15-latka o zgodę na tabletkę "dzień po" musiałaby już prosić rodziców – '' Rafał Wojda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ejot niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:00
~~Popielaty Agrest napisał(a): Bardziej zacofanego mentalnie prezydenta niż Duda Polska jeszcze nie miała i mam nadzieję, że już nie będzie miała.


To jest najlepszy i najmądrzejszy Prezydent Polski od czasów komuny. Chyba jeszcze nie doświadczyłeś/aś tego, jak można za Prezydenta się wstydzić przed światem.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Dzwonek niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 10:17
Zablokowanie ustawy o „pigułce dzień po” wynika być może z braku rozumu.
Próba zablokowania sieci szpitali onkologicznych - z braku serca.

58% Polaków ma w rodzinie kogoś, kto zachorował na raka. Codziennie z powodu nowotworów umiera 300 Polaków.
Duda reprezentuje interesy PiS, a nie interesy Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.