Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzecia Noga Piotra Romana i Szymona Chołowni
~~Pąsowy Gajowiec niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 21:52
~~Złocistozielona Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowy Gajowiec napisał(a): Nie trzecia droga tylko drugi pis! Nie dajcie się za tydzień oszukać!

Ależ ty POwalony jesteś, komuchu.


Ty ch amie, tylko potwierdzasz moje słowa!
Jak ktoś nie jest za bandytami z PiS, to dla was ułomków od razu jest komuchem! Buractwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:04
~~Poczerwieniała Jagoda napisał(a): Ja się tylko pytam dlaczego ci wszyscy kandydaci którzy w tej chwili pracują w urzędach robią kampanie wyborcze w czasie swojej pracy? Czy to będzie potrącone z dochodów? Czy jak zawsze na garbie obywateli buduje się politykowanie ! Złodzieje!

Zgadzam się 100%, powinni na czas kampanii brać urlopy.
Ponadto ta partia to jacyś pływacy, już pokazali w sejmie na co ich i ich lidera stać. Mniej niż zero, o o o o.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Fasola niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:04
Z tego wynika, że najlepiej oddać swój głos na kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiej, na której są nowe twarze oraz sporo ludzi młodych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Firletka niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:05
trzecia droga hi hi. Karierowicze i hucpa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Cebulica niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:10
Kto pisał ten artykuł? Nieźle się uśmiałam, szczególnie na zakończeniu. Fajny ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Jaskier niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:12
~~Czarnofioletowa Cebulica napisał(a): Kto pisał ten artykuł? Nieźle się uśmiałam, szczególnie na zakończeniu. Fajny ;)

Bernard, jak zwykle w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Szałwia niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:21
Warto dodać, że prezes dodał funfli z " psiedśkola" , bo nie miał kogo , a wiadomo komu mają służyć. Trzecia noga to śmiech wywołuje, bo nie spodziewałem się , że PSL polubi się z przyjaciółmi szefa miasta. .... prezydent , dyrektor i prezes to nie zawód, na szczęście. Idziemy na wybory. Dość kolesiostwa i układanych list
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Motylek niezalogowany
2 kwietnia 2024r. o 22:27
Horzempa był w PiS-e i już zmienia barwy, żeby zwiększyć swoje szanse na kolejna kadencje w korytku. Bardzo to żałosne i nabierają ludzi swoimi obietnicami, a w rzeczywistości chodzi im tylko o kesz i kilka lat dalej przy korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza