Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Bladoczerwony Tojad niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:24
~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rozchodnik niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:26
Wspaniałą tego roku mamy wiosnę, powiew świeżości czuć już na podwórku, a teraz również i w Gminie, Urzędzie. Serdeczne gratulacje i życzenia owocnej pracy, kłód pod nogi zapewne nie braknie ale wierzę w rzetelność radnych reprezentujących mieszkańców, mieszkańcy wyraźnie zadecydowali i radni z tą decyzją powinni się zgodzić i realizować program, który zwyciężył!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~X niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:30
A taka wyfiltrowana na tym zdjęciu, jakby nie ona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Tytoń niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:30
Gdzie można obejżeć filmik z kampani czy on istnieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Jaśminowiec niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:34
~~Oranżowy Tytoń napisał(a): Gdzie można obejżeć filmik z kampani czy on istnieje?

Na Facebooku, profil tej Pani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Hakonechloa niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:35
~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.

Ja też czekam na oświetlenie w każdej wsi . Na piękne drogi w całej gminie . Na chodniki w każdej miejscowości . Na kanalizacje w każdej wsi . Na orliki w każdej wsi . Na basen ,na szkołę . I na wiele innych zadań . Bo pluło się na Relicha że nic nie robił , prało się mózg mieszkańcom i obiecywało co ona nie zrobi . Czas to zrealizować do roboty a nie dziękować bo koryto się zdobyło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Lubczyk niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:38
~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.


No i widzisz, program byłego burmistrza jak i jego kandydatów ( o ile taki mieli ) tak szybko jak się pojawił tak szybko i zniknął. Mam nadzieję że też będziesz tak krytycznie przyglądał się realizacji jego.
Psycholog jest koniecznie potrzebny drugiej stronie, bo przeżyć nie mogą. Dlatego dzisiejsze spotkanie wszystkich u Caringtonow w Gościszowie, z hasłem przewodnim " jak dowalić Swidrowej".
Nie macie wrażenia że tych Waszych wypocin i hejtu już nikt nie bierze na poważnie?
Przez dwa dni tutaj na bolec i na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info Kapusta Pekińska płakała, pewnie z żalu że na tajne spotkanie go nie zaprosili;)
Teraz się czuje tak jak kilkanaście lat temu, kiedy z gazowni w siusiaka dostał ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hrj niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:43
Fałsz z gęby widać na kilometr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.