Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Kredowobiały Żylistek niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 23:19
Fałsz to bije z wszystkich tych co zasuszcza nowe p. Burmistrz. Pani Joasiu to my bardzo dziękuję my że Pani mimo tak ogromnych przeszkód zdecydowała się startować w tych wyborach. My tego oragnelismy jako mieszkańcy. Bo nas wysłuchał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Żylistek niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 23:21
~~Kredowobiały Żylistek napisał(a): Fałsz to bije z wszystkich tych co zasuszcza nowe p. Burmistrz. Pani Joasiu to my bardzo dziękuję my że Pani mimo tak ogromnych przeszkód zdecydowała się startować w tych wyborach. My tego oragnelismy jako mieszkańcy. Bo nas wysłuchał
Bóg nas wysłuchał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ipdl niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 6:19
~~Amarantowa Mahonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.

Hmm a co relich juz die wyniosl i przekazal oalecxke.


Tak -juz die wyniosl i przekazal oalecxke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Goryczka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 6:52
Brawo Pani Asiu !!! Wreszcie sprawiedliwość zwyciężyła!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Kosodrzewina niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 7:30
~~Rdzawobrązowa Goryczka napisał(a): Brawo Pani Asiu !!! Wreszcie sprawiedliwość zwyciężyła!!!

Na tą sprawiedliwość to poczekaj bo jej nie ma . Traktować ją tak jak ona to robiła przez lata . Niech poczuje jak to jest rzucać kłody pod nogi , aby tylko do koryta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Tojad niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 7:38
Widać iż Pani Burmistrz zajmuje się plotkami w swoim oficjalnym wystąpieniu. Decyzje będzie podejmieac na podstawie tego jakie słuchy będą do Niej docierać i kreować swoją politykę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aksamitka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 7:59
~~Aaa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Purpurowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): Piękna, mądra, szlachetna a przede wszystkim otwarta na ludzi kobieta Włodarzem mojej Gminy. Witamy nie na najbliższe 5 a 10 lat.

Nie rozpędzaj się aż tak, to dopiero początek.
Dokładnie

Początek początkiem ale jego było już dość co by nie zrobiła będzie dużo lepsza niż były burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aksamitka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:01
~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.
masakra nie weszła jeszcze do gminy a już basen chcecie Boże ludzie pewnie pani Asia zacznie machać magiczna różdżką i wszystko wciągu sekundy powstanie realia dlaczego Relicha przez te lata nie rozliczyliście z tego co miał zrobić tylko ja już zaczynacie co jeszcze kobieta nie miała okazji nic zrobić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza