Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Bladoczerwony Tojad niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:46
Nie interesuje mnie już prawie były Burmistrz a prawie obecną co obiecała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Mahonia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:46
~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.

Hmm a co relich juz die wyniosl i przekazal oalecxke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Jaśminowiec niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:47
~~Mysi Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.


No i widzisz, program byłego burmistrza jak i jego kandydatów ( o ile taki mieli ) tak szybko jak się pojawił tak szybko i zniknął. Mam nadzieję że też będziesz tak krytycznie przyglądał się realizacji jego.
Psycholog jest koniecznie potrzebny drugiej stronie, bo przeżyć nie mogą. Dlatego dzisiejsze spotkanie wszystkich u Caringtonow w Gościszowie, z hasłem przewodnim " jak dowalić Swidrowej".
Nie macie wrażenia że tych Waszych wypocin i hejtu już nikt nie bierze na poważnie?
Przez dwa dni tutaj na bolec i na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info Kapusta Pekińska płakała, pewnie z żalu że na tajne spotkanie go nie zaprosili;)
Teraz się czuje tak jak kilkanaście lat temu, kiedy z gazowni w siusiaka dostał ;)
Zastosowana autokorekta

Kolego, czy tam koleżanko to było nie kilkanaście tylko 30 lat temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:49
Do tych wszystkich co komentują - "przestańcie chwalić dzień przed zachodem". Czas pokaże jakie przymioty ma owa Pani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:50
~~Hrj napisał(a): Fałsz z gęby widać na kilometr

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Hakonechloa niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:50
~~Mysi Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwony Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mysi Lubczyk napisał(a): Zaczyna mi się podobać.
Nigdy wcześniej nie widziałem aby Relich w podobnym tonie się wypowiadał.
Dostaje kobieta odemnie duży kredyt zaufania.


Ja widziałem, iż radni od Burmistr a i sam Burmistrz gratulował. A nowa Pani Burmistrz zajmuje się słuchami.... Drogi, swietlice, kiedy nowi lekarze, basen, urząd czynny do 17 stej, place zabaw....to są zadania które obiecano a nie darmowe pogaduchy psychologiczne u Pani Burmistrz.


No i widzisz, program byłego burmistrza jak i jego kandydatów ( o ile taki mieli ) tak szybko jak się pojawił tak szybko i zniknął. Mam nadzieję że też będziesz tak krytycznie przyglądał się realizacji jego.
Psycholog jest koniecznie potrzebny drugiej stronie, bo przeżyć nie mogą. Dlatego dzisiejsze spotkanie wszystkich u Caringtonow w Gościszowie, z hasłem przewodnim " jak dowalić Swidrowej".
Nie macie wrażenia że tych Waszych wypocin i hejtu już nikt nie bierze na poważnie?
Przez dwa dni tutaj na bolec i na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info Kapusta Pekińska płakała, pewnie z żalu że na tajne spotkanie go nie zaprosili;)
Teraz się czuje tak jak kilkanaście lat temu, kiedy z gazowni w siusiaka dostał ;)
Zastosowana autokorekta

Ona dowalała kilka lat , to dała przykład jak ją traktować . A od Pana Kapusty to się już odwal , bo to nie twój kolega . Ty mu do pięt nie sięgasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:51
~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hrj napisał(a): Fałsz z gęby widać na kilometr


Ale z twojej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Hakonechloa niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:56
~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hrj napisał(a): Fałsz z gęby widać na kilometr


Ale z twojej

Nie na kilometr tylko na całą gminę aż razi w oczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza