Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Brunatnoczarna Bergenia niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 9:52
~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkaniec gminy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Bardzo trafne spostrzeżenia ale po co robić ankiety jak Pan by wymienił te inwestycje które są zrobione to było by mniej pisania jak to co jeszcze trzeba na wioskach zrobić ,jedno jest pewne Orliki muszą powstać w Nowej Wsi przy szkole oraz w Wykrotach również przy szkole .a pozostałe inwestycje sukcesywnie ,bo z pustego Salomon nie naleje!
Ale ona żądała od Relicha , aby nalewał z pustego . Nic nas nie interesuje obiecała niech robi . Bo wiadomo o co jej chodziło . Wiedziała że z pustego nie naleje . Nie będzie ani dróg , ani orlików nic nie będzie . Wtedy ją rozliczymy . I przestańcie tak jej słodzić bo to żałosne jest .

"Nie chwal dnia przed zachodem", tak mówi stare przysłowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22984
Sztab Joanna Swider
12 kwietnia 2024r. o 10:04
~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkaniec gminy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Bardzo trafne spostrzeżenia ale po co robić ankiety jak Pan by wymienił te inwestycje które są zrobione to było by mniej pisania jak to co jeszcze trzeba na wioskach zrobić ,jedno jest pewne Orliki muszą powstać w Nowej Wsi przy szkole oraz w Wykrotach również przy szkole .a pozostałe inwestycje sukcesywnie ,bo z pustego Salomon nie naleje!
Ale ona żądała od Relicha , aby nalewał z pustego . Nic nas nie interesuje obiecała niech robi . Bo wiadomo o co jej chodziło . Wiedziała że z pustego nie naleje . Nie będzie ani dróg , ani orlików nic nie będzie . Wtedy ją rozliczymy . I przestańcie tak jej słodzić bo to żałosne jest .


Tylko małe ale.
Joanna Świder jeszcze nie zaczęła urzędowania a już rozliczenia jej działalności jako burmistrza się zaczęły. Poczekajcie.
Więcej wiary, będziecie miło zaskoczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Enkiant niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 10:48
Sztab Joanna Swider napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kacper napisał(a): To jest jakieś nieporozumienie. Dość że nie ma gdzie zaparkować w mieście, to jeszcze P. Dyrektor Szkoły Podstawiwej zamyka parking od ulicy Kolejowej i Asnyka. Jak mamy wizić dzieci do Przedszkola? Czy w tym mieście wszystko się teraz stanie prywatne. Przecież to teren Gminny i nie rozumiem dlaczego nie można wjechać na chwilę. Przecież małe dzieci nie będą chodziły przez pół miasta. Nauczyciele mogą wjeżdżać i to co niektórzy parkują na terenie zielonym. No ale widzę że im wszystko wolno, bo Burmistrz to też Nauczyciel. No chyba że nowa P. Burmistrz to wyjaśni.


Joanna Świder funkcje burmistrza obejmie dopiero w maju. Nie jest to jej decyzja.
Dopisane 12.04.2024r. o godz. 07:54:
Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Takie ankiety były robione w zeszłym roku, poprzez internet.
W tym roku podczas kampanii wyborczej, na spotkaniach z mieszkańcami też była możliwość wypełnienia ankiety.
I będzie to kontynuowane podczas kadencji Pani burmistrz.
Stanowisko obejmie dopiero w maju, więc poczekajmy na efekty.

Ale ja nie pisałem że to jest decyzja nowej Pani Burmistrz tylko decyzją P. Dyrektor Szkoły i chciałem tylko wyjaśnienia dlaczego zostaję zamknięty . I miałem nadzieję że P. Joanna jako Nauczyciel i jako przyszpa Pani Burmistrz mi to wyjaśni. Bo nie rozumiem jak nie można wjechać na 10- 15 minut. To nie prywatny parking tylko dla mieszkańców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Głóg niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 11:40
~~Rudozłoty Enkiant napisał(a):
Ktoś napisał: Sztab Joanna Swider napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kacper napisał(a): To jest jakieś nieporozumienie. Dość że nie ma gdzie zaparkować w mieście, to jeszcze P. Dyrektor Szkoły Podstawiwej zamyka parking od ulicy Kolejowej i Asnyka. Jak mamy wizić dzieci do Przedszkola? Czy w tym mieście wszystko się teraz stanie prywatne. Przecież to teren Gminny i nie rozumiem dlaczego nie można wjechać na chwilę. Przecież małe dzieci nie będą chodziły przez pół miasta. Nauczyciele mogą wjeżdżać i to co niektórzy parkują na terenie zielonym. No ale widzę że im wszystko wolno, bo Burmistrz to też Nauczyciel. No chyba że nowa P. Burmistrz to wyjaśni.


Joanna Świder funkcje burmistrza obejmie dopiero w maju. Nie jest to jej decyzja.
Dopisane 12.04.2024r. o godz. 07:54:Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Takie ankiety były robione w zeszłym roku, poprzez internet.
W tym roku podczas kampanii wyborczej, na spotkaniach z mieszkańcami też była możliwość wypełnienia ankiety.
I będzie to kontynuowane podczas kadencji Pani burmistrz.
Stanowisko obejmie dopiero w maju, więc poczekajmy na efekty.

Ale ja nie pisałem że to jest decyzja nowej Pani Burmistrz tylko decyzją P. Dyrektor Szkoły i chciałem tylko wyjaśnienia dlaczego zostaję zamknięty . I miałem nadzieję że P. Joanna jako Nauczyciel i jako przyszpa Pani Burmistrz mi to wyjaśni. Bo nie rozumiem jak nie można wjechać na 10- 15 minut. To nie prywatny parking tylko dla mieszkańców



Na Facebooku jest wyjaśnienie, że pani Świder zacznie być oficjalnie burmistrzem od maja i to nie jej decyzja o zamknięciu parkingu. Pretensje miejcie do dyrekcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Głóg niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 11:43
~~mieszkaniec gminy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Bardzo trafne spostrzeżenia ale po co robić ankiety jak Pan by wymienił te inwestycje które są zrobione to było by mniej pisania jak to co jeszcze trzeba na wioskach zrobić ,jedno jest pewne Orliki muszą powstać w Nowej Wsi przy szkole oraz w Wykrotach również przy szkole .a pozostałe inwestycje sukcesywnie ,bo z pustego Salomon nie naleje!



Każda miejscowość potrzebuje czegoś innego. Jedni orlika, drudzy luster przy drogach, pasów dla pieszych, itp. Ankietę można zrobić na internecie, bo nie każdy miał okazję być na zebraniach czy też spotkaniach. Zresztą sołtysowie również takie ankiety mogą roznieść po swoich wsiach, bo niektórzy starsi ludzie nie obsługują internetu. Skoro ktoś chciał zostać sołtysem i pobiera za to wypłatę niech się wykaże teraz inicjatywą również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Kosodrzewina niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 13:12
~~Kremowy Głóg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkaniec gminy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Bardzo trafne spostrzeżenia ale po co robić ankiety jak Pan by wymienił te inwestycje które są zrobione to było by mniej pisania jak to co jeszcze trzeba na wioskach zrobić ,jedno jest pewne Orliki muszą powstać w Nowej Wsi przy szkole oraz w Wykrotach również przy szkole .a pozostałe inwestycje sukcesywnie ,bo z pustego Salomon nie naleje!


Każda miejscowość potrzebuje czegoś innego. Jedni orlika, drudzy luster przy drogach, pasów dla pieszych, itp. Ankietę można zrobić na internecie, bo nie każdy miał okazję być na zebraniach czy też spotkaniach. Zresztą sołtysowie również takie ankiety mogą roznieść po swoich wsiach, bo niektórzy starsi ludzie nie obsługują internetu. Skoro ktoś chciał zostać sołtysem i pobiera za to wypłatę niech się wykaże teraz inicjatywą również.

Przecież ten Potyszka Sołtyso radny ledwo chodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwone Przymiotno niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 13:20
~~Srebrzystobiała Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowy Głóg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec gminy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ogarnijcie się napisał(a): Ja proponuję założyć ankietę dla każdej miejscowości z zapytaniem co brakuje na danej wsi, tak aby każdy mieszkaniec mógł zagłosować czego brakuje i żeby było nakreślone to czarno na białym... W większości wsi brakuje orlików, placów zabaw, chodników, oświetlenia, porządnych dróg i wiele, wiele innych rzeczy. Niech ktoś wysłucha ludzi tu mieszkających. A wam póki co w głowach tylko kłótnia i hejt. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Bardzo trafne spostrzeżenia ale po co robić ankiety jak Pan by wymienił te inwestycje które są zrobione to było by mniej pisania jak to co jeszcze trzeba na wioskach zrobić ,jedno jest pewne Orliki muszą powstać w Nowej Wsi przy szkole oraz w Wykrotach również przy szkole .a pozostałe inwestycje sukcesywnie ,bo z pustego Salomon nie naleje!


Każda miejscowość potrzebuje czegoś innego. Jedni orlika, drudzy luster przy drogach, pasów dla pieszych, itp. Ankietę można zrobić na internecie, bo nie każdy miał okazję być na zebraniach czy też spotkaniach. Zresztą sołtysowie również takie ankiety mogą roznieść po swoich wsiach, bo niektórzy starsi ludzie nie obsługują internetu. Skoro ktoś chciał zostać sołtysem i pobiera za to wypłatę niech się wykaże teraz inicjatywą również.

Przecież ten Potyszka Sołtyso radny ledwo chodzi .

Proszę zachować kulturę wypowiedzi.Nie poniżać ludzi i zwracać się przez Pan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Języczka niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 13:43
Chciałbyś, Pani jest jedna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.