Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Krwawosina Kosodrzewina niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 13:07
~~Groszkowa Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółta Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hrj napisał(a): Fałsz z gęby widać na kilometr


Ale z twojej
Nie na kilometr tylko na całą gminę aż razi w oczy .
Razi w oczy tych co mają za uszami tych co mieli okazję intensywnie współpracować z byłym burmistrzem tych co go tu tak bronią i oczerniają panią Asię bo tylko tyle mają odwagi by napisać komentarz a zero jaj by powiedzieć jej to w twarz jesteście małymi szczurkami którzy boją się własnego odbicia .

Ja nie od Relicha , Ani za nim ani za nią. Jej mówić w oczy po co? ona zrobi po swojemu , Mam swoje lata i wiem że będzie tylko gorzej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franek niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 15:23
czytam te komentarze i mam wrażenie, że niektórzy tak po chamsku piszą o nowej p. Burmistrz, bo chyba kogoś tu od koryta odrywają. Pani Joanna Świder wygrała w wyborach uczciwie z dużą przewagą i trzeba to zaakceptować. Obrażając p. Asię obrażacie kilka tysięcy jej wyborców. Nie każdy ma odwagę wyjść do ludzi, spotkać się z nimi i porozmawiać, do tego trzeba być człowiekiem. Pani Asiu trzymamy kciuki i wspieramy, jeszcze zobaczą wszyscy jak gmina może wyglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Kosodrzewina niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 16:27
~~Franek napisał(a): czytam te komentarze i mam wrażenie, że niektórzy tak po chamsku piszą o nowej p. Burmistrz, bo chyba kogoś tu od koryta odrywają. Pani Joanna Świder wygrała w wyborach uczciwie z dużą przewagą i trzeba to zaakceptować. Obrażając p. Asię obrażacie kilka tysięcy jej wyborców. Nie każdy ma odwagę wyjść do ludzi, spotkać się z nimi i porozmawiać, do tego trzeba być człowiekiem. Pani Asiu trzymamy kciuki i wspieramy, jeszcze zobaczą wszyscy jak gmina może wyglądać.

A kto tu kogo obraża ? Ludzie piszą prawdę . Wyszła do ludzi tylko po to aby im namieszać w głowie . Ja nie głosowałem na nikogo.Teraz to wszyscy , że się ją obraża . Jak na Relicha pluto , zabierano mu godnosć , to nie byli czasem jej wyborcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Tulipanowiec niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 16:31
~~Krwawosina Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Franek napisał(a): czytam te komentarze i mam wrażenie, że niektórzy tak po chamsku piszą o nowej p. Burmistrz, bo chyba kogoś tu od koryta odrywają. Pani Joanna Świder wygrała w wyborach uczciwie z dużą przewagą i trzeba to zaakceptować. Obrażając p. Asię obrażacie kilka tysięcy jej wyborców. Nie każdy ma odwagę wyjść do ludzi, spotkać się z nimi i porozmawiać, do tego trzeba być człowiekiem. Pani Asiu trzymamy kciuki i wspieramy, jeszcze zobaczą wszyscy jak gmina może wyglądać.

A kto tu kogo obraża ? Ludzie piszą prawdę . Wyszła do ludzi tylko po to aby im namieszać w głowie . Ja nie głosowałem na nikogo.Teraz to wszyscy , że się ją obraża . Jak na Relicha pluto , zabierano mu godnosć , to nie byli czasem jej wyborcy?

Prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Kosodrzewina niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 17:34
~~Kirowy Tulipanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krwawosina Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Franek napisał(a): czytam te komentarze i mam wrażenie, że niektórzy tak po chamsku piszą o nowej p. Burmistrz, bo chyba kogoś tu od koryta odrywają. Pani Joanna Świder wygrała w wyborach uczciwie z dużą przewagą i trzeba to zaakceptować. Obrażając p. Asię obrażacie kilka tysięcy jej wyborców. Nie każdy ma odwagę wyjść do ludzi, spotkać się z nimi i porozmawiać, do tego trzeba być człowiekiem. Pani Asiu trzymamy kciuki i wspieramy, jeszcze zobaczą wszyscy jak gmina może wyglądać.

A kto tu kogo obraża ? Ludzie piszą prawdę . Wyszła do ludzi tylko po to aby im namieszać w głowie . Ja nie głosowałem na nikogo.Teraz to wszyscy , że się ją obraża . Jak na Relicha pluto , zabierano mu godnosć , to nie byli czasem jej wyborcy?
Prawda

Szczera prawda ten komentarz wart tysiąc słów . Lepiej bym sam tego nie napisał . Prawda po tysiąc kroć . Brawo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rozchodnik niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 17:51
O kurde. Szanowna "Krawosina Kosodrzewino", a może Szanowny :)))? Jak już sama sobie odpowiadasz na komentarz to przynajmniej wpisz inny pseudonim, albo napisz z innego urządzenia/przeglądarki, bo pozytywne opiniowanie swoich własnych wpisów jest jak lizanie własnych jajek. Pozdrawiam gorąco ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Muchomor niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 17:58
Polecam zamknąć temat i przestać chodzić po portalach a nadejdzie spokój. Pani i rada skupia się na rządzeniu gmina a mieszkańcy będziemy się przypatrywać i wyciągać wnioski z ich poczynań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Loli niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 18:53
Ładnie ze strony tej Pani dziękuje za zaufanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza