Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~oprych niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 15:42
Pytania do wójta czy radnych to chyba powinno się zadawać na sesji, a nie na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 15:43
~~oprych napisał(a): Pytania do wójta czy radnych to chyba powinno się zadawać na sesji, a nie na forum

Jestem na wakacjach z rodzicami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 15:58
~~oprych napisał(a): Pytania do wójta czy radnych to chyba powinno się zadawać na sesji, a nie na forum


Na sesji to odpowiedzą co chcą, a publicznie nikt nie będzie wiedział jak jest.
Chciałem, żeby nasi mieszkańcy sami sobie przeczytali, no i odpowiedział nam Oborowy, godny przedstawiciel Rady Gminy i Wójta.
Bo oni w większości to tak wyglądają i takimi są, jak Oborowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Rozmaryn niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 16:02
Żaden radny, ani wójt ci nie odpowie na forum internetowym.
A poza tym jak masz zamiar zweryfikować, czy to faktycznie któryś z nich ci odpowiedział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 16:13
~~Kasztanowordzawy Rozmaryn napisał(a): Bakłażanowy Szczodrzeniec

~~Kasztanowordzawy Rozmaryn napisał(a): Żaden radny, ani wójt ci nie odpowie na forum internetowym.
A poza tym jak masz zamiar zweryfikować, czy to faktycznie któryś z nich ci odpowiedział?


Tu nie chodzi aby złapać króliczka ale gonić go.Za chałką tęsknię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Rozmaryn niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 16:19
W każdej piekarni możesz bez problemu chałki kupić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 16:25
~~Kasztanowordzawy Rozmaryn napisał(a): Żaden radny, ani wójt ci nie odpowie na forum internetowym.
A poza tym jak masz zamiar zweryfikować, czy to faktycznie któryś z nich ci odpowiedział?

Co to za radny, czy wójt który obawia się publicznej wypowiedzi?
Chyba, ze chodzi o to kto zadaje pytanie, bo na to wygląda, że ciekawi Cię kim personalnie jestem?
Właśnie dlatego piszę na forum bo znam podejście wasze do problemu, nie będziecie rozwiązywać problem, tylko będziecie mi w życiu utrudniać.
Hipokryci.
Tak prywatnie to mam was gdzieś, róbcie co chcecie.
I tak wiem, że nasyp jest kolei a wy robicie co do was nie należy, za to nie robicie tego do czego zostaliście powołani.
Robicie show z nadania nominacji na stanowiska i nic poza tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Rozmaryn niezalogowany
11 sierpnia 2024r. o 16:37
Spok
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowordzawy Rozmaryn napisał(a): Żaden radny, ani wójt ci nie odpowie na forum internetowym.
A poza tym jak masz zamiar zweryfikować, czy to faktycznie któryś z nich ci odpowiedział?

Co to za radny, czy wójt który obawia się publicznej wypowiedzi?
Chyba, ze chodzi o to kto zadaje pytanie, bo na to wygląda, że ciekawi Cię kim personalnie jestem?
Właśnie dlatego piszę na forum bo znam podejście wasze do problemu, nie będziecie rozwiązywać problem, tylko będziecie mi w życiu utrudniać.
Hipokryci.
Tak prywatnie to mam was gdzieś, róbcie co chcecie.
I tak wiem, że nasyp jest kolei a wy robicie co do was nie należy, za to nie robicie tego do czego zostaliście powołani.
Robicie show z nadania nominacji na stanowiska i nic poza tym.



Nie. Nie obchodzi mnie kto zadaje pytanie
Nie mam nic wspólnego z urzędem gminy w Gromadce.
Dlaczego uważasz, że gdy ktoś ci odpowiada i ta odpowiedź nie jest taka jakiej oczekujesz , to ta osoba musi być z przeciwnej strony "barykady" (urzędu gminy)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.