Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Arystokrata niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 10:25
oprych napisał(a): Krytykuję wszystkie partie "telewizyjne" bo to jeden pies.
Czasami zdarza mi się bronić " urzędników" bo ludzie tu takie bzdury potrafią wypisywać, że aż głupio się to czyta.


Ps. Konfy nie trawię bo uważam ich za przystawkę jednej z czołowych partii, ale w wyborach do Unii na ich kandydata oddałem głos.

Kogo obchodzi na kogo głosuje leming ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 10:53
To prawda , że ma podroz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 11:09
~~Arystokrata napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Krytykuję wszystkie partie "telewizyjne" bo to jeden pies.
Czasami zdarza mi się bronić " urzędników" bo ludzie tu takie bzdury potrafią wypisywać, że aż głupio się to czyta.


Ps. Konfy nie trawię bo uważam ich za przystawkę jednej z czołowych partii, ale w wyborach do Unii na ich kandydata oddałem głos.

Kogo obchodzi na kogo głosuje leming ?





Widocznie ciebie obchodzi, skoro komentujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 14:19
oprych napisał(a): Krytykuję wszystkie partie "telewizyjne" bo to jeden pies.
Czasami zdarza mi się bronić " urzędników" bo ludzie tu takie bzdury potrafią wypisywać, że aż głupio się to czyta.


Ps. Konfy nie trawię bo uważam ich za przystawkę jednej z czołowych partii, ale w wyborach do Unii na ich kandydata oddałem głos.

To dobrze, że głosowałeś na Konfederację.
Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS jak będzie miała swojego premiera i wszystkie czołowe ministerstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Jeżówka niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 14:32
oho w Gromadce wielka polityka (końfederastów)
marzenia nic nie kosztują
5G już macie ,czy dalej w czarnej dziurze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franek niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 16:25
~~Zack napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Krytykuję wszystkie partie "telewizyjne" bo to jeden pies.
Czasami zdarza mi się bronić " urzędników" bo ludzie tu takie bzdury potrafią wypisywać, że aż głupio się to czyta.


Ps. Konfy nie trawię bo uważam ich za przystawkę jednej z czołowych partii, ale w wyborach do Unii na ich kandydata oddałem głos.

To dobrze, że głosowałeś na Konfederację.
Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS jak będzie miała swojego premiera i wszystkie czołowe ministerstwa.





W ten sposób możemy przegonić farbowanych samorządowców z KO w naszej gminie. Udają , że popierają Donalda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 18:03
Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 19:53
~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza