Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Pąsowy Ziarnopłon niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 21:11
~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.

No pamiętam jak głosowali na PO to nawet chodników i dróg nie było..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
12 czerwca 2024r. o 22:33
~~Pąsowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.
No pamiętam jak głosowali na PO to nawet chodników i dróg nie było..

~~Pąsowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.
No pamiętam jak głosowali na PO to nawet chodników i dróg nie było..

~~Pąsowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.
No pamiętam jak głosowali na PO to nawet chodników i dróg nie było..






Teraz PO zrobiło spółkę i powstała KO i też nic nie będzie. Za trzy lata będzie zmiana rządzących ,to może wtedy coś się zmieni w tej bogatej gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franijo niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 7:49
~~Pąsowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Nasza gmina jeszcze trochę musi poczekać, tu nic nie da się zmienić.

To fakt. Dużo jeszcze głosuje na PiS.
No pamiętam jak głosowali na PO to nawet chodników i dróg nie było..


Przed moim domem nadal nie ma chodników, rządzący się zmieniają ale robią tylko przy swoich posesjach.
Dlatego trzeba zmieniać radnych co kadencję to wszędzie będą chodniki, drogi i kanalizacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Kroplik niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 8:52
A ja właśnie mam nowy asfalcik. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 9:23
~~Różowy Kroplik napisał(a): A ja właśnie mam nowy asfalcik. Dobra zmiana.

Pomyślunku i wyobraźni odrobinę : to co jest realizowane dziś przygotowane było projektowo i finansowo co najmniej 1,5 roku wcześniej . To nie prywatka gdzie kostkę przed domem robim ze szwagrem za kredyt z providenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenek niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 9:51
~~Różowy Kroplik napisał(a): A ja właśnie mam nowy asfalcik. Dobra zmiana.





A ja czekam na asfalcik zaledwie 79 lat! Wkurzę się i nie będę płacił żadnych podatków , bo za te pieniądze ,które do tej pory wpłaciłem do budżetu , gminy sam wybudowanym sobie ten cholerny asfalcik!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Sadziec niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 12:43
~~Zenek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowy Kroplik napisał(a): A ja właśnie mam nowy asfalcik. Dobra zmiana.





A ja czekam na asfalcik zaledwie 79 lat! Wkurzę się i nie będę płacił żadnych podatków , bo za te pieniądze ,które do tej pory wpłaciłem do budżetu , gminy sam wybudowanym sobie ten cholerny asfalcik!

Nie ty jeden, moje podatki też przeżarli, 15-20% z budżetu idzie na inwestycje, pozostała część jest przejadana przez darmozjadów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Kroplik niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 12:57
na głodniaka mają rządzić wybrańcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza