Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Marek niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:01
~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Laurowiśnia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:04
~~Marek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.

A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Kalocefalus niezalogowany
23 lipca 2024r. o 15:19
~~Marek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.


Ich nie trzeba zapraszać wasza uchwala anty LGBT po nich spływa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:23
~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?




Np. Biedroń. Znalazłby tu może nowego partnera. Ponoć są u nas tacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Len niezalogowany
24 lipca 2024r. o 0:00
~~Ula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?



Np. Biedroń. Znalazłby tu może nowego partnera. Ponoć są u nas tacy.

A kto to taki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Alstremeria niezalogowany
24 lipca 2024r. o 0:53
~~Marchewkowy Len napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ula napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?



Np. Biedroń. Znalazłby tu może nowego partnera. Ponoć są u nas tacy.
A kto to taki ?


Jeździ przychlast autami z różowymi dodatkami i d e bilskimi fryzurami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KObielowo niezalogowany
24 lipca 2024r. o 9:20
~~Żółtawa Alstremeria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Len napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ula napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?



Np. Biedroń. Znalazłby tu może nowego partnera. Ponoć są u nas tacy.
A kto to taki ?

Jeździ przychlast autami z różowymi dodatkami i d e bilskimi fryzurami.

aaaa tak tak, czasami jeszcze wulgarne treści można przeczytać na tym czym jeździ, niestety dzieci też to oglądają,ale że władza nie reaguje ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franek niezalogowany
24 lipca 2024r. o 10:48
~~KObielowo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawa Alstremeria napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Len napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ula napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn i oprych napisał(a): Uchylić ustawę anty LGBT . Zaprosić Jarka. Jesteśmy tacy sami jak wy.






Ja bym zaprosił Tuska Donalda i Bodnara. No , może jeszcze tego marszałka rotacyjnego Sejmu Holownię.
A kto by chciał do tej zapyziałej dziury przyjechać ?



Np. Biedroń. Znalazłby tu może nowego partnera. Ponoć są u nas tacy.
A kto to taki ?

Jeździ przychlast autami z różowymi dodatkami i d e bilskimi fryzurami.

aaaa tak tak, czasami jeszcze wulgarne treści można przeczytać na tym czym jeździ, niestety dzieci też to oglądają,ale że władza nie reaguje ??







Nasza władza na nic nie reaguje , bo nie potrafi. Może jak będzie posterunek policji , to będzie jakaś reakcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu