Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trafił strzałą w rękę. Wypadek na majówce w Kliczkowie
~~Mlecznobiała Laurowiśnia niezalogowany
1 maja 2024r. o 17:55
~~Nie wiem napisał(a): To nie prawda. Publiczność miała się odsunąc od barierki a ten pan/pani tego najprawdopodobnie tego nie zrobiła

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Platan niezalogowany
1 maja 2024r. o 17:58
~~Rudozłota Poziomka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mateusz napisał(a): Publiczność stała w miejscu w którym nie powinna - wcześniej organizatorzy informowali, gdzie nie wolno podczas pokazu stać.


Nie prawda. Byłem świadkiem tego zdarzenia. Prowadzący poprosił o odsunięcie się z lewej strony tego pola na zdjęciu i było ok, póki strzelał prostopadle .. aż nagle.. wpadł na niepoważny pomysł pochwalenia się umiejętnościami , na stojąco..ostatnią strzałę wystrzelił wyskakując w górę i posyłał strzałę po przekątnej, w widoczny narożnik pola.. zamiast w tarczę prosto w widownię . Gośc dostał pod łokieć ..czyli jakieś 30 cm od serca. Dobrze, że jakieś dziecko tam nie stało, bo trup na miejscu.

Tomek za każdym razem jak robił pokaz tak go kończył. Ludzie nie zachowali bezpieczeństwa podczas pokazu, zamiast ustawić się jedynie na bokach musieli być jak najbliżej... Mimo próśb organizatorów, niektórzy nawet nie ruszyli się gdy o to ich proszono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Bodziszek niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:10
Jaki rycerz taki strzał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Barwinek niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:26
~~Mateusz napisał(a): Publiczność stała w miejscu w którym nie powinna - wcześniej organizatorzy informowali, gdzie nie wolno podczas pokazu stać.


Nieprawda. Organizator nakazał rozsunięcie się publiczności na boki na przeciwko tarczy i to zrobili, ale tak naprawdę w ogóle po tej stronie powinien być zakaz zajmowania miejsc. To jest wina organizatora, nie publiczności. Zwróciłem na to uwagę, bo stałem po drugiej stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Natalka niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:29
Znam Tomka rozmawiałam z nim powiedział mi że to wszystko przez wiatr ponieważ mocno wiało w tym momencie. Przy wyskoku w którym najprawdopodobniej to się stało zawiał mocny wiatr który porwał strzale która strzeliła prosto w mężczyznę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Żeniszek niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:34
~~Natalka napisał(a): Znam Tomka rozmawiałam z nim powiedział mi że to wszystko przez wiatr ponieważ mocno wiało w tym momencie. Przy wyskoku w którym najprawdopodobniej to się stało zawiał mocny wiatr który porwał strzale która strzeliła prosto w mężczyznę.



To prawda. Też rozmawiałam o tym z Tomkiem i powiedział mi to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Barwinek niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:44
~~Sczerniały Platan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudozłota Poziomka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mateusz napisał(a): Publiczność stała w miejscu w którym nie powinna - wcześniej organizatorzy informowali, gdzie nie wolno podczas pokazu stać.


Nie prawda. Byłem świadkiem tego zdarzenia. Prowadzący poprosił o odsunięcie się z lewej strony tego pola na zdjęciu i było ok, póki strzelał prostopadle .. aż nagle.. wpadł na niepoważny pomysł pochwalenia się umiejętnościami , na stojąco..ostatnią strzałę wystrzelił wyskakując w górę i posyłał strzałę po przekątnej, w widoczny narożnik pola.. zamiast w tarczę prosto w widownię . Gośc dostał pod łokieć ..czyli jakieś 30 cm od serca. Dobrze, że jakieś dziecko tam nie stało, bo trup na miejscu.

Tomek za każdym razem jak robił pokaz tak go kończył. Ludzie nie zachowali bezpieczeństwa podczas pokazu, zamiast ustawić się jedynie na bokach musieli być jak najbliżej... Mimo próśb organizatorów, niektórzy nawet nie ruszyli się gdy o to ich proszono.

Nie było prośby organizatora, by zajmować miejsca tylko przed tarczą, bo bym usłyszał - a tak powinno być, by zachować bezpieczeństwo. Była wyraźna i kilkukrotna prośba o odsunięcie o 2m od pola, ale przed tarczą oraz rozsunięcie się za tarczą na boki. Prowadzący ustawiał tarczę tak na środku szerokości między rozsuniętą publicznością i powiedział coś w stylu "tutaj będzie bezpiecznie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Scewola niezalogowany
1 maja 2024r. o 18:47
To organizator nie zapewnił bezpieczeństwa widzów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego