Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Uni niezalogowany
16 lipca 2024r. o 22:39
~~Mieszkaniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotorudy Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płoworuda Gipsówka napisał(a): A kiedy wyniki konsultacji w sprawie budowy mieszkań?

To mieszkania w Nowogrodzcu nie są potrzebne? Z kim te konsultacje przeprowadzasz? Robić się nie chce,ta ją przerasta. Żenujące są te wypowiedzi świdrowej na sesji, nic z nich nie wynika.Mowa trawa. Jak na nauczyciela to wypowiedzi są na bardzo niskim poziomie.

Mieszkania są ale przecież te w parku nie będą komunalne tylko prywatne na sprzedaż

Kłamiesz chamie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca niezalogowany
16 lipca 2024r. o 23:04
~~Czerwonawy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowy Rumianek napisał(a): Mnie ciekawi po co Skiersinis przychodzi na każdą sesję ? Wita się czule ze Świerkową. Nawet Drąg mu rękę podaje. Ale sobie znalazła pomocnika. Lepszych nie ma. To przecież totalne zero .

Skiersinis to prawa ręka Świder prezes fundacji,musi być na sesjach , aby móc później się wypowiadać na forum internetu ,! I bronić burmistrz.
Pani Świder mieszkańcy czekają na audyt ,który,miał być jak zasiądzie pani ma stołku aby rozliczyc Pana Relicha, kiedy się odbędzie ,mieszkańcy czekają bo czują się oszukani przez Panią ,:/
Ona nie będzie rozliczać , bo dobrze wie , że nie ma z czego go rozliczać . To były podłe kłamstwa przed wyborami . Kłamała , kłamie i będzie kłamać . Takie zero jak Skiersinis co ma doradzać? . Taki sam jak i ona . Jaki burmistrz i doradca tak wygląda cała gmina .

Co innego mówiła przed wyborami co innego robi:/ brak empatii i honoru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca niezalogowany
17 lipca 2024r. o 7:32
Co innego było mówila co innego robi ,;/ brak empatii i honoru kobieto, nie masz wstydu ,
Oszukałas wszystkich pomału,ludzie otwierają oczy,
A RR śmieje się z Was yaro i pani burmistrz,:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Ogórecznik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 8:33
Jak takis, mondry to mogłeś startować na burmistrza, nie widać się bo jesteś pod mułem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ogrodnik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 9:05
~~Bordowy Ogórecznik napisał(a): Jak takis, mondry to mogłeś startować na burmistrza, nie widać się bo jesteś pod mułem

Powiem Ci tyle że, Ci wszyscy co byli za nią Panią Świder teraz są wrogami władza czasem uderza do głowy,;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oszukany niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:00
~~Ogrodnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowy Ogórecznik napisał(a): Jak takis, mondry to mogłeś startować na burmistrza, nie widać się bo jesteś pod mułem

Powiem Ci tyle że, Ci wszyscy co byli za nią Panią Świder teraz są wrogami władza czasem uderza do głowy,;/

10 lat ją wspierałem a nawet nie zadzwoniła i nie powiedziała jednego prostego słowa DZIĘKUJĘ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Kalocefalus niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:11
Hahahaha Hahahaha Hahahaha jaka piękna katastrofa.
Całe szczęście że Szczerbien zrobił strefę a RR jaki był taki był ale kasę wyrwał. Może przez 5 lat nie spierolo za bardzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Rogownica niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:21
~~Bordowy Ogórecznik napisał(a): Jak takis, mondry to mogłeś startować na burmistrza, nie widać się bo jesteś pod mułem

MĄDRY!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza