Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Ciemnozielony Powojnik niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:21
Mogli zaprosić, albo nie głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Powojnik niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:24
Nagranie jest jednoznacze 18:13.
Taki zbieg okoliczności.
To że radny zgłasza pochylony maszt i Pani Burmistrz tego nie dostrzegła to nie znaczy iż zachowany jest pion bo Burmistrz nie widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Maczek niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:27
~~Ciemnozielony Powojnik napisał(a): Nagranie jest jednoznacze 18:13.
Taki zbieg okoliczności.
To że radny zgłasza pochylony maszt i Pani Burmistrz tego nie dostrzegła to nie znaczy iż zachowany jest pion bo Burmistrz nie widzi.


Pochylony maszt jest od kilku miesięcy, ale zarzuty typu maszt, szpilki na sali gimnastycznej itp. to tylko świadczy o tym żeby robić goewnoburze.
Pytam się jeszcze raz, czy oklamaliscie mieszkańców z planami na basen w kampanii wyborczej?
Czy wciskanie się do rady społecznej, kiedy dostało się od mieszkańców czerwoną kartkę jest przyzwoite?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Powojnik niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:34
A kogo radny się pytał autora stwierdzenia?
Odniósł się do jakiegoś filmiku. Czy już sprawa jest wyjaśniona. Były Burmistrz ma większość I to ta większość kreuje zleca i wymaga działan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowiec niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:35
~~Jasnobrunatny Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielony Powojnik napisał(a): Nagranie jest jednoznacze 18:13.
Taki zbieg okoliczności.
To że radny zgłasza pochylony maszt i Pani Burmistrz tego nie dostrzegła to nie znaczy iż zachowany jest pion bo Burmistrz nie widzi.


Pochylony maszt jest od kilku miesięcy, ale zarzuty typu maszt, szpilki na sali gimnastycznej itp. to tylko świadczy o tym żeby robić goewnoburze.
Pytam się jeszcze raz, czy oklamaliscie mieszkańców z planami na basen w kampanii wyborczej?
Czy wciskanie się do rady społecznej, kiedy dostało się od mieszkańców czerwoną kartkę jest przyzwoite?
Takie wciskanie się to sprawka nowej wybranej . Jest to podłe ale dla niej jest ok . Nie będzie basenu , orlików , dróg , oświetlenia nic nie będzie . Brawa dla tych co ją wybrali , ona dzisiaj ma was w czterech literach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowiec niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:43
~~Wykrociak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielony Powojnik napisał(a): Godz 18: 13 nagrania. Radca prawny zwraca się do pani Radnej z Wykrot z doprecyzowaniem formalnymi co Radna miała na myśli aby dopełnić procedurę. Dwukrotnie szepcze Burmistz do radnych i ta składa taki wniosek jak chce jej liderka!!!



I ty słyszałeś ten szept? Normalnie szacun. Ja misiu oglądałem dzisiejszą sesję i to co mi się rzuciło w oczy to częste przerwy ogłaszane przez Panią przewodnicącą zapewne w celu telefonicznej konsultacji z Panem R. Nie pisz głupot, że Świdrowa wydawała radnym jakieś dyspozycje bo tego na tej sesji nie widziałem. Co do Pani radnej z Wykrot to myślę, że się dopiero rozkręca...

Jak przewodniczącym był jej radny to przerwy robił co 5 minut i dzwonił do niej bo nic nie kumał . Rozkręcić to możesz zamek , a radna powinna być przygotowana na sesję , bo za to bierze kasę , naszą kasę podatników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wykrociak niezalogowany
23 maja 2024r. o 23:19
Ty Gejowiec weź się zastanów co wypisujesz. Jak przewodniczącym był Izydorczyk to do nikogo nie wydzwaniał i w opinii wielu osób merytorycznie wyprzedzał obecną . Weź jeszcze pod uwagę fakt, że mecenas Pietras siedział po prawicy Relicha a nie przewodniczącego. Jak tylko Relich uzyskał przewagę swoich radnych to nagle Pan Ryszard zaczął przesiadywać przy Pani przewodniczącej. A radna była przygotowana chyba, że masz na myśli tą drugą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
24 maja 2024r. o 6:24
Zawsze uważałem , że do samorządów, z incydentalnymi wyjątkami trafiają nawiedzeni aktywiści (Aktywizm to forma sprawności umysłowej na inny sposób), którzy z braku zdolności do skutecznego rozwiązywania problemów i niemocy w przekonywaniu do wyznawanych przez siebie ideologii obierają drogę nakazów, zakazów i represji. Dla mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji budzące moje daleko idące obrzydzenie. Jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o samorządowcu wybitnym w jakiejkolwiek dziedzinie. Samorządowcy Roberta to sfrustrowani nieudacznicy ,najczęściej realizujący w ramach samorządu geszefty swoich sponsorów czy rodzinno- towarzyskich kamaryli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza