Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:32
~~taka prawda napisał(a): Zawsze uważałem , że do samorządów, z incydentalnymi wyjątkami trafiają nawiedzeni aktywiści (Aktywizm to forma sprawności umysłowej na inny sposób), którzy z braku zdolności do skutecznego rozwiązywania problemów i niemocy w przekonywaniu do wyznawanych przez siebie ideologii obierają drogę nakazów, zakazów i represji. Dla mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji budzące moje daleko idące obrzydzenie. Jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o samorządowcu wybitnym w jakiejkolwiek dziedzinie. Samorządowcy Roberta to sfrustrowani nieudacznicy ,najczęściej realizujący w ramach samorządu geszefty swoich sponsorów czy rodzinno- towarzyskich kamaryli.

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Styrakowiec niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:36
Podobno Rupert ma zamiar niebawem powrócić na białym koniu do urzędu. Jest tylko jeden problem nie może znaleźć konia, który go udźwignie. Swoją drogą jakby mu się udało to zrobiłby niezłe czystki wśród urzędasów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XRumerTest niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:37
Hello. And Bye.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:15
~~taka prawda napisał(a): Zawsze uważałem , że do samorządów, z incydentalnymi wyjątkami trafiają nawiedzeni aktywiści (Aktywizm to forma sprawności umysłowej na inny sposób), którzy z braku zdolności do skutecznego rozwiązywania problemów i niemocy w przekonywaniu do wyznawanych przez siebie ideologii obierają drogę nakazów, zakazów i represji. Dla mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji budzące moje daleko idące obrzydzenie. Jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o samorządowcu wybitnym w jakiejkolwiek dziedzinie. Samorządowcy Roberta to sfrustrowani nieudacznicy ,najczęściej realizujący w ramach samorządu geszefty swoich sponsorów czy rodzinno- towarzyskich kamaryli.

Trafione w punkt. Brawo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Nasturcja niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:30
~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Zawsze uważałem , że do samorządów, z incydentalnymi wyjątkami trafiają nawiedzeni aktywiści (Aktywizm to forma sprawności umysłowej na inny sposób), którzy z braku zdolności do skutecznego rozwiązywania problemów i niemocy w przekonywaniu do wyznawanych przez siebie ideologii obierają drogę nakazów, zakazów i represji. Dla mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji budzące moje daleko idące obrzydzenie. Jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o samorządowcu wybitnym w jakiejkolwiek dziedzinie. Samorządowcy Roberta to sfrustrowani nieudacznicy ,najczęściej realizujący w ramach samorządu geszefty swoich sponsorów czy rodzinno- towarzyskich kamaryli.

Trafione w punkt. Brawo!!!

Nakręcajcie się …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:36
~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Zawsze uważałem , że do samorządów, z incydentalnymi wyjątkami trafiają nawiedzeni aktywiści (Aktywizm to forma sprawności umysłowej na inny sposób), którzy z braku zdolności do skutecznego rozwiązywania problemów i niemocy w przekonywaniu do wyznawanych przez siebie ideologii obierają drogę nakazów, zakazów i represji. Dla mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji budzące moje daleko idące obrzydzenie. Jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o samorządowcu wybitnym w jakiejkolwiek dziedzinie. Samorządowcy Roberta to sfrustrowani nieudacznicy ,najczęściej realizujący w ramach samorządu geszefty swoich sponsorów czy rodzinno- towarzyskich kamaryli.

Trafione w punkt. Brawo!!!

Żeby zostać w tej zapyziałej gminie radnym wystarczy działać w Kole Gospodyń Wiejskich ,Kółku Różańcowym ,w klubie LZS ,czy Straży ,wykształcenie nie ważne ,wystarczy podstawowe ,a później nie musi umieć przeczytać tego co sam napisał ,Gwarantuję że 90% radnych nie ma pojęcia o projekcie budżetu Gminy który później uchwalają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Śliwa niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:52
"tego co sam napisał "?

Przecież oni dostają instrukcje od szefa ;-) Każdy ma coś obiecane i nie są to przeważnie jakieś "kokosy", ale oni są bierni,mierni,wierni więc każdy odcinek tego kabaretu będzie wyglądał podobnie 10:5

PS
Ciekawe co by było gdyby wygrał Krystian Góra? Taka sama strategia na wyniszczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fanatyk RR niezalogowany
24 maja 2024r. o 11:03
~~Amarantowa Śliwa napisał(a): "tego co sam napisał "?

Przecież oni dostają instrukcje od szefa ;-) Każdy ma coś obiecane i nie są to przeważnie jakieś "kokosy", ale oni są bierni,mierni,wierni więc każdy odcinek tego kabaretu będzie wyglądał podobnie 10:5

PS
Ciekawe co by było gdyby wygrał Krystian Góra? Taka sama strategia na wyniszczenie?

Tak tego co sam napisał nie umiał przeczytać na jednej z sesji radny powiatowy Skóra ,który bronił byłego burmistrza ,cała sala rechotała śmiechem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza