Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Starozłoty Len niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:41
~~qwerty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnokasztanowa Morwa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Kostrzewa napisał(a): Jak miał wygrać?Nawet nie startował.Dobrze zrobił,szkoda zdrowia.Wam nikt nie dogodzi.Każdego zeszmacicie.Co za ludzie żyją w tej gminie!!!Zawiść,zazdrość i tylko krytyka!!wstyd!!!

To wszystko co piszesz , zazdrość , krytyka to veto dało przykład mieszkańcom . Pluły latami , same kłamstwa były z ich strony . To te swoje żale wylewaj do nich i do obecnej Burmistrz .
Ciekawe czy Świdrowa jest nadal Prezeską Veta, czy zniszczyła dokumenty i olała weto ,które ją wyniosło na urząd burmistrza .

Teraz się odcina od wszystkich i wszystkiego, za wszelką cenę i po trupach do władzy.Mierny nauczyciel nic nie pokaże dobrego jako burmistrz. Dla niej to zaczęły się wakacje . To zła kobieta jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda ekranu niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:44
Socha burmistrzem? O ja pitole. Komuś śmigło urwało. Co do veta to był wspólny projekt. Wynieśli ją mieszkańcy nie veto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:49
~~Prawda ekranu napisał(a): Socha burmistrzem? O ja pitole. Komuś śmigło urwało. Co do veta to był wspólny projekt. Wynieśli ją mieszkańcy nie veto.

Tępa dzido, żeby nie Veto to nie wiedział byś kto to jest ta Świdrowa !To Veto wystawiło jej kandydaturę w poprzednich wyborach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:57
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prawda ekranu napisał(a): Socha burmistrzem? O ja pitole. Komuś śmigło urwało. Co do veta to był wspólny projekt. Wynieśli ją mieszkańcy nie veto.

Tępa dzido, żeby nie Veto to nie wiedział byś kto to jest ta Świdrowa !To Veto wystawiło jej kandydaturę w poprzednich wyborach .


W ostatnich wyborach wystawił ją PIS tępaku. Veto to tylko stowarzyszenie którego główną twarzą była Świder.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 22:05
~~Prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Prawda ekranu napisał(a): Socha burmistrzem? O ja pitole. Komuś śmigło urwało. Co do veta to był wspólny projekt. Wynieśli ją mieszkańcy nie veto.

Tępa dzido, żeby nie Veto to nie wiedział byś kto to jest ta Świdrowa !To Veto wystawiło jej kandydaturę w poprzednich wyborach .

W ostatnich wyborach wystawił ją PIS tępaku. Veto to tylko stowarzyszenie którego główną twarzą była Świder.

Tępak to ciebie zrobił ,w ostatnich wyborach miała poparcie PO a nie PiSu ,jednak wystartowała jako niezależna ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec gminy niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 22:07
Nie wiem o co chodzi z tym Sochą. Jak się zasłużył to będzie kim ma być a jak nie to trudno. Czas na młode pokolenie a nie na seniorów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 22:12
~~Mieszkaniec gminy napisał(a): Nie wiem o co chodzi z tym Sochą. Jak się zasłużył to będzie kim ma być a jak nie to trudno. Czas na młode pokolenie a nie na seniorów

Leszek nie rości żadnych aspiracji do jakiegoś etatu ,ma dobrą pracę którą lubi ,tu chodzi o coś innego o to że ta kobieta go odsunęła od sukcesu jaki dzięki niemu osiągnęła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Len niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 22:17
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prawda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Prawda ekranu napisał(a): Socha burmistrzem? O ja pitole. Komuś śmigło urwało. Co do veta to był wspólny projekt. Wynieśli ją mieszkańcy nie veto.

Tępa dzido, żeby nie Veto to nie wiedział byś kto to jest ta Świdrowa !To Veto wystawiło jej kandydaturę w poprzednich wyborach .

W ostatnich wyborach wystawił ją PIS tępaku. Veto to tylko stowarzyszenie którego główną twarzą była Świder.
Tępak to ciebie zrobił ,w ostatnich wyborach miała poparcie PO a nie PiSu ,jednak wystartowała jako niezależna ,

To się okaże czy taka niezależna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza