Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najlepszego Bolcu! Kolejnych udanych lat w sieci! 
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
17 maja 2024r. o 9:43
Brawo Pani Agnieszko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andy niezalogowany
18 maja 2024r. o 18:20
20 lat błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie do końca jest się jednak czym chwalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Piasecka-Robak niezalogowany
19 maja 2024r. o 2:05
~~Andy napisał(a): 20 lat błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie do końca jest się jednak czym chwalić.

Ten komentarz miał mi chyba sprawić przykrość. A jednak nie sprawił. Zastanowiło mnie, że można chcieć spędzić sobotni wieczór nad analizą mojego tekstu. Dziękuję za poświęcony czas :-) Z Pani/Pana/N-BP wypowiedzi wyciągam wniosek, że drugi człowiek może pochwalić się tym, że stworzył serwis Bolec.Info (a także wspominać, składać życzenia i gratulacje) wyłącznie pod warunkiem zaistnienia zmiennej jaką jest tekst nieskazitelny ortograficznie i stylistycznie. W mojej opinii świat byłby najsmutniejszym ze światów, gdybyśmy uznali, że dobrem, które czynimy lub sukcesami mogą pochwalić się tylko ci legitymujący się piątką z polskiego. Z sympatią przesyłam życzenia: życzliwych i wyrozumiałych ludzi wokół :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
19 maja 2024r. o 15:27
~~Agnieszka Piasecka-Robak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andy napisał(a): 20 lat błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie do końca jest się jednak czym chwalić.

Ten komentarz miał mi chyba sprawić przykrość. A jednak nie sprawił. Zastanowiło mnie, że można chcieć spędzić sobotni wieczór nad analizą mojego tekstu. Dziękuję za poświęcony czas :-) Z Pani/Pana/N-BP wypowiedzi wyciągam wniosek, że drugi człowiek może pochwalić się tym, że stworzył serwis Bolec.Info (a także wspominać, składać życzenia i gratulacje) wyłącznie pod warunkiem zaistnienia zmiennej jaką jest tekst nieskazitelny ortograficznie i stylistycznie. W mojej opinii świat byłby najsmutniejszym ze światów, gdybyśmy uznali, że dobrem, które czynimy lub sukcesami mogą pochwalić się tylko ci legitymujący się piątką z polskiego. Z sympatią przesyłam życzenia: życzliwych i wyrozumiałych ludzi wokół :-)



Aga , nie matura lecz chęć szczera. Ortografię za Ciebie załatwi Windows ,
stylistykę - jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś , takiego mnie masz .
To Polska - ucz się pilnie ucz ,bo inaczej zostaniesz redaktorem.
I to najgorsze , ten brak zrozumienia wśród czytelników. A Ty to wszystko dla nich, prostym tekstem aby zrozumieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
19 maja 2024r. o 16:16
~~Agnieszka Piasecka-Robak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andy napisał(a): 20 lat błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie do końca jest się jednak czym chwalić.

Ten komentarz miał mi chyba sprawić przykrość. A jednak nie sprawił. Zastanowiło mnie, że można chcieć spędzić sobotni wieczór nad analizą mojego tekstu. Dziękuję za poświęcony czas :-) Z Pani/Pana/N-BP wypowiedzi wyciągam wniosek, że drugi człowiek może pochwalić się tym, że stworzył serwis Bolec.Info (a także wspominać, składać życzenia i gratulacje) wyłącznie pod warunkiem zaistnienia zmiennej jaką jest tekst nieskazitelny ortograficznie i stylistycznie. W mojej opinii świat byłby najsmutniejszym ze światów, gdybyśmy uznali, że dobrem, które czynimy lub sukcesami mogą pochwalić się tylko ci legitymujący się piątką z polskiego. Z sympatią przesyłam życzenia: życzliwych i wyrozumiałych ludzi wokół :-)


Agniecha , żeby nie Ty to po 20 latach aplikowania zostałbym na Bolcu cen*zorem. Dałbym popalić tym co mnie wyśmiewali i gnoili w swych komentarzach.
Nie zostałem nim i od tego czasu nie lubię kobiet, nieczyste są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 maja 2024r. o 17:04
Wiemy skorn. Znamy twoją tragiczną historię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
19 maja 2024r. o 17:08
~~ napisał(a): Wiemy skorn. Znamy twoją tragiczną historię.


Oj tam tragiczną , hegemon i sentinel się na mnie uwzięli, ja byłem magistrem a oni w tym Bolcu nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Piasecka-Robak niezalogowany
19 maja 2024r. o 18:46
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Agnieszka Piasecka-Robak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Andy napisał(a): 20 lat błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie do końca jest się jednak czym chwalić.

Ten komentarz miał mi chyba sprawić przykrość. A jednak nie sprawił. Zastanowiło mnie, że można chcieć spędzić sobotni wieczór nad analizą mojego tekstu. Dziękuję za poświęcony czas :-) Z Pani/Pana/N-BP wypowiedzi wyciągam wniosek, że drugi człowiek może pochwalić się tym, że stworzył serwis Bolec.Info (a także wspominać, składać życzenia i gratulacje) wyłącznie pod warunkiem zaistnienia zmiennej jaką jest tekst nieskazitelny ortograficznie i stylistycznie. W mojej opinii świat byłby najsmutniejszym ze światów, gdybyśmy uznali, że dobrem, które czynimy lub sukcesami mogą pochwalić się tylko ci legitymujący się piątką z polskiego. Z sympatią przesyłam życzenia: życzliwych i wyrozumiałych ludzi wokół :-)


Aga , nie matura lecz chęć szczera. Ortografię za Ciebie załatwi Windows ,
stylistykę - jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś , takiego mnie masz .
To Polska - ucz się pilnie ucz ,bo inaczej zostaniesz redaktorem.
I to najgorsze , ten brak zrozumienia wśród czytelników. A Ty to wszystko dla nich, prostym tekstem aby zrozumieli.

Skorn, ostatni tekst napisałam na Bolca wiele, wiele lat temu. Od dawna jestem tylko czytelniczką i z rzadka - komentującą. Rozumiem, że mimo to - powinnam oberwać za wszystkich, którzy w tym czasie popełnili błędy na Bolec.Info? Ma to sens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza