Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Naturysta spaceruje obok wiaduktu-[WIDEO]
~~swkra niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:07
~~Bladofioletowa Śnieguliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a): To ja nagrałam tego pana. Ja i moje koleżanki jesteśmy nieletnie, nagrałam go tylko dlatego żeby ktoś zobaczył co takiego dzieje się w tym miejscu, pan zanim poszedł onanizował się przy nas i po prostu chciałam pokazać że trzeba na siebie uważać.



A jak z koleżanką robiliście sobie palcówki nad Bobrem to było OK?
nigdzie nie słyszałam o tej sytuacji, na żadnym forum czy grupach ale jeśli myślisz że to my to proszę o kontakt może jakiś nr. tel albo konto na fb i może znajdziemy informacje o tych dziewczynach☺️

PS. jedyne co robię z palcami to gram na pianinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Lędźwian niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:08
~~Cynamonowy Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a): To ja nagrałam tego pana. Ja i moje koleżanki jesteśmy nieletnie, nagrałam go tylko dlatego żeby ktoś zobaczył co takiego dzieje się w tym miejscu, pan zanim poszedł onanizował się przy nas i po prostu chciałam pokazać że trzeba na siebie uważać.


Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a): To ja nagrałam tego pana. Ja i moje koleżanki jesteśmy nieletnie, nagrałam go tylko dlatego żeby ktoś zobaczył co takiego dzieje się w tym miejscu, pan zanim poszedł onanizował się przy nas i po prostu chciałam pokazać że trzeba na siebie uważać.








Są trzy rodzaje płci: kobiety ,mężczyźni i chorzy psychicznie. Ten golas to trzeci rodzaj .


ale słabe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Runianka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:09
Gdzie ten film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:19
To nie jest naturysta, tylko onanista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ela niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:21
a ja mysle ze małolaty upojone alkocholem opijając zakonczenie roku szkolnego po prostu sprowokowały tego pana ...nie konfabulujcie dziewczyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowe Parzydło niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:24
Szotu oddawaj pieniadze złodzieju a nie konia walisz nad bobrem! Znowu sie piko ożarłes oszołomie i biegasz za dzieciakami ?? że tez ktos ci mordy jeszcze nie obił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Słoneczniczek niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:31
~~ela napisał(a): a ja mysle ze małolaty upojone alkocholem opijając zakonczenie roku szkolnego po prostu sprowokowały tego pana ...nie konfabulujcie dziewczyny


Czym sprowokowaly? One maja po 14 lat i nie "konfabuluja". On sobie konia do nich walil a pani i tak pisze ze to jego wina. Wielkie XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Słoneczniczek niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 17:34
~~Lawendowy Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ela napisał(a): a ja mysle ze małolaty upojone alkocholem opijając zakonczenie roku szkolnego po prostu sprowokowały tego pana ...nie konfabulujcie dziewczyny


Czym sprowokowaly? One maja po 14 lat i nie "konfabuluja". On sobie konia do nich walil a pani i tak pisze ze to ich wina. Wielkie XD

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu