Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marcin Marczewski ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim
~~Teraz idzie nowe niezalogowany
3 lipca 2024r. o 23:29
No panie redaktorze. Teraz wspólne redagowanie z internautami. Potem rzetelna pralnia ratuszowych bzdzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Konwalia niezalogowany
3 lipca 2024r. o 23:38
~~Teraz idzie nowe napisał(a): No panie redaktorze. Teraz wspólne redagowanie z internautami. Potem rzetelna pralnia ratuszowych bzdzin.

teraz idzie nowe ,OJ NAIWNY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miio niezalogowany
3 lipca 2024r. o 23:51
~~Brązowy Dyptam napisał(a): To nic na wiadomo jakim portalu, redachtory zrobiły doktora "honori skałta LPG" Tematem pracy doktorskiej było wazelina wynalazek 1000lecia :D


Na tamtym to to strach korzystać z tej samej toalety co redachja - stara szkoła Stefana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kalmia niezalogowany
4 lipca 2024r. o 6:34
~~Pozłocista Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teraz idzie nowe napisał(a): No panie redaktorze. Teraz wspólne redagowanie z internautami. Potem rzetelna pralnia ratuszowych bzdzin.

teraz idzie nowe ,OJ NAIWNY

Idzie , idzie. Będą teraz więcej komentarzy usuwali bo przecież mają człowieka po takich studiach... Jprd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
4 lipca 2024r. o 6:43
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Jeżeli ktoś zastanawia się nad studiowaniem (bez względu na obszar zainteresowania) - to gorąco polecam, bez względu na wiek i doświadczenia :-)


Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:37:

~~Miedziana Kalia napisał(a): gratulacje.p.Marcinie-bardzo cenie Wasz portal jestescie otwarci dla ludzi nie musicie sie kryc z adresem redakcji kazdy moze przyjsc porozmawiac


Dziękuję i zapraszam do naszej Redakcji!


Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:38:

~~Czarna_lilia napisał(a): Gratulacje! Podziwiam i szanuję za chęć stałego podnoszenia kwalifikacji.
Niektórym nie chce się ukończyć jednego kierunku studiów, a tutaj proszę - kolejny dyplom! Brawo!


Dziękuję!



Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:41:

~~Bolesławianka napisał(a): Z takim wykształceniem miejmy nadzieję, że portal się poprawi i będzie to gazeta z prawdziwego zdarzenia , a nie wycinki z życia Bolesławca i okolic. Gratuluję i czekam na zmiany w portalu!
.


Pracujemy i będziemy pracować, aby poprawiać naszą jakość - wkrótce czekaja nas małe zmiany organizacyjne i technologiczne :-) Ale na pewno będziemy też popełniać jakieś błędy.


Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:42:

~~Czesław napisał(a): I to się chwali, gratulacje!

Dzięki!


Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:43:

~~Agnieszka Piasecka-Robak napisał(a): Praca na temat Bolec.Info :) Ja Cię zgłoszę do nagrody za promocję miasta :)
Gratuluję raz jeszcze - jesteś teraz dyplomowanym dziennikarzem z Jagiellonki. Ja tylko z Wrocławskiego ;)


Dzięki Aga!


Dopisane 04.07.2024r. o godz. 06:43:

ramaj napisał(a): Gratulacje Panie Marcinie.
A pamiętam jak zdanie matury ogłosił Pan parafrazując Kubę Sienkiewicza:"....to już jest koniec,możemy pić".....


Ramaj, nie wiem co Ci odpisać, bo każda odpowiedź będzie zła ;-) Jak napiszę, że tego nie pamiętam to... ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Bluszczyk niezalogowany
4 lipca 2024r. o 7:51
a moja córka studiuje prawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:15
A ja gratuluje, skoro studia dzienne, a nie kupione w weekendowej szkole gotowania na gazie ;) zawsze podziwiam, jak.sie komuś ze stabilnym życiem jeszcze chce edukowac, zwlaszcza w segmencie poza zawodowym. Ale o jedno tylko prosze, korekta, dbałość o interpunkcję i pisanie "po polsku", zeby moze jakos mimo chodem ten ciemny lud edukowac, albo chociaz nie ogłupiać bardziej :) no ale juz te fakultety naprawde zobowiązują, bo.jeszcze informatykowi to można było coś wybaczyc :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Pierwiosnek niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:16
jeszcze raz Gratuluje p.Marcinie dziekuje za zaproszenie do redakcji napewno skorzystam.mam prosbe czy mógłby Pan odpowiedziec mi na pytanie dlaczego konkurencyjny portal ...Istotne..nie ma swojej siedziby tylko gdzies sie ukrywaja nie rozumiem na czym polega ta ich konspiracja czy Pan cos na ten temat wie a moze zrobic zbiórke na jakies pomieszczenie dla nich ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza