Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marcin Marczewski ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim
~~Rudobrunatnyrudawa Jasnota niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:17
~~Kremowy Ziarnopłon napisał(a): A ja gratuluje, skoro studia dzienne, a nie kupione w weekendowej szkole gotowania na gazie ;) zawsze podziwiam, jak.sie komuś ze stabilnym życiem jeszcze chce edukowac, zwlaszcza w segmencie poza zawodowym. Ale o jedno tylko prosze, korekta, dbałość o interpunkcję i pisanie "po polsku", zeby moze jakos mimo chodem ten ciemny lud edukowac, albo chociaz nie ogłupiać bardziej :) no ale juz te fakultety naprawde zobowiązują, bo.jeszcze informatykowi to można było coś wybaczyc :)))

Łubu dubu, łubu dubu itd....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:18
~~Kasztanowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teraz idzie nowe napisał(a): No panie redaktorze. Teraz wspólne redagowanie z internautami. Potem rzetelna pralnia ratuszowych bzdzin.

teraz idzie nowe ,OJ NAIWNY
Idzie , idzie. Będą teraz więcej komentarzy usuwali bo przecież mają człowieka po takich studiach... Jprd...

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
4 lipca 2024r. o 8:19
~~Kremowy Ziarnopłon napisał(a): A ja gratuluje, skoro studia dzienne, a nie kupione w weekendowej szkole gotowania na gazie ;) zawsze podziwiam, jak.sie komuś ze stabilnym życiem jeszcze chce edukowac, zwlaszcza w segmencie poza zawodowym. Ale o jedno tylko prosze, korekta, dbałość o interpunkcję i pisanie "po polsku", zeby moze jakos mimo chodem ten ciemny lud edukowac, albo chociaz nie ogłupiać bardziej :) no ale juz te fakultety naprawde zobowiązują, bo.jeszcze informatykowi to można było coś wybaczyc :)))


Będziemy to korygować i eliminować błędy, ale nie wszystkich da się uniknąć. Czasami jest tak, że informacja jest tak pilna, że bardziej zależy nam na jej dostarczeniu, niż na korekcie wszystkich błędów - wtedy najpierw publikujemy, a później korygujemy :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:20
~~Brunatnoszara Alstremeria napisał(a): studia a piszą jak analfabetci

Yyy... masz literówkę w słowie "analfabeci", a przed takim "A" stawia się przecinek ;))) więc miło, że razi Cię niechlujstwo językowe (mnie rownież ;), ale jednak zacznij od siebie ;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gosc niezalogowany
4 lipca 2024r. o 8:20
~~Kremowy Ziarnopłon napisał(a): A ja gratuluje, skoro studia dzienne, a nie kupione w weekendowej szkole gotowania na gazie ;) zawsze podziwiam, jak.sie komuś ze stabilnym życiem jeszcze chce edukowac, zwlaszcza w segmencie poza zawodowym. Ale o jedno tylko prosze, korekta, dbałość o interpunkcję i pisanie "po polsku", zeby moze jakos mimo chodem ten ciemny lud edukowac, albo chociaz nie ogłupiać bardziej :) no ale juz te fakultety naprawde zobowiązują, bo.jeszcze informatykowi to można było coś wybaczyc :)))
ooo ...idealny(a) ..sie ..znalazł...moze czas skorygowac mózg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
4 lipca 2024r. o 8:22
~~Brązowawy Pierwiosnek napisał(a): jeszcze raz Gratuluje p.Marcinie dziekuje za zaproszenie do redakcji napewno skorzystam.mam prosbe czy mógłby Pan odpowiedziec mi na pytanie dlaczego konkurencyjny portal ...Istotne..nie ma swojej siedziby tylko gdzies sie ukrywaja


To pytanie możesz skierować do nich, może odpowiedzą. My się konkurencją nie zajmujemy - szkoda czasu i paliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Kuflik niezalogowany
4 lipca 2024r. o 9:21
Skończone studia dziennikarskie nie dają gwarancji u staranności, uczciwości, bezstronności w wykonywaniu zawodu. Do tej pory tego brakowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
4 lipca 2024r. o 9:27
~~Cyklamenowy Kuflik napisał(a): Skończone studia dziennikarskie nie dają gwarancji u staranności, uczciwości, bezstronności w wykonywaniu zawodu. Do tej pory tego brakowało.


Mam odmienny pogląd w tej sprawie - od 20 lat na Bolec.Info pracujemy uczciwie, bezstronnie i staramy się popełniać jak najmniej błędów (aczkolwiek wszystkich nigdy nie wyeliminujemy) :-)
Dlatego właśnie Bolec.Info jest portalem nr 1 w powiecie bolesławieckim - z czego bardzo się cieszę!

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie