Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital św. Łukasza "leczy" online w swojej przychodni. Nie biorę udziału w tym cyrku!
~~Szarawozielona Jeżówka niezalogowany
22 lipca 2024r. o 17:12
~~Kasztanowatordzawa Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morski Rabarbar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Moszenki napisał(a): „ Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
39 min. temu
Pieniądza idą w błoto na pozorowaną profilaktykę . . ”

Szpital nie ma podpisanej umowy z NFZ na te tzw „ badania krwi ”



A na przychodnie "ONLINE"...MA????




Proponuje Panu Gabrysiakowo i Zarzadowi Powiatu wypłacać pensje Barczykowi w Bitcoinach ;)


570 tys rocznego przychodu wg oświadczenia majatkowego czyli około
!!!!50tys miesiecznie!!!!!
to ile to bedzie w bitcoinach Panie Tomaszu Gabrysiak???

z roku na rok co raz wiecej Pan Placi protegusowi ze szpitala ,

Czy to jest wzrost pensji proporcjonalny do długu ???
ma tym miało polegac zatrudnienie tego Pana z pomysłami "online";)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Rozplenica niezalogowany
22 lipca 2024r. o 17:14
~~Kasztanowatordzawa Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morski Rabarbar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Moszenki napisał(a): „ Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
39 min. temu
Pieniądza idą w błoto na pozorowaną profilaktykę . . ”

Szpital nie ma podpisanej umowy z NFZ na te tzw „ badania krwi ”



A na przychodnie "ONLINE"...MA????




Proponuje Panu Gabrysiakowo i Zarzadowi Powiatu wypłacać pensje Barczykowi w Bitcoinach ;)


i także online ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Bluszcz niezalogowany
22 lipca 2024r. o 18:08
~~Migdałowa Diaskia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowa Aronia napisał(a): Hołownia powoła nadzwyczajną komisję do zbadania tego wałka. Przewodniczyć będą posłowie Kaczyński, premier tusek, Zandberg i Kamysz-kosiniak, pieczę prawną otoczy mecenas Skaczący Koń.



I radny Bezpartyjny sejmiku....o sorry radny Pslu kamil Barczyk :) koncertowo zadłużający swój szpital.


i bedzie ciekawie ....a bardzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
22 lipca 2024r. o 18:24
~~Różowoczerwona Gazania napisał(a): A to czy lekarz siedzi przedemną czy 100km dalej to dla mnie żadna różnica.
Diagnostyka to podstawa. A klepanie po pleckach niewiele pomaga.


No to może zamiast marnować czas ludziom - njech wystawią linka do spotkanja online i ludzie się wdzwonią z domu.
Albo zrobia ten wywiad przez telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arigato niezalogowany
22 lipca 2024r. o 18:34
Porażka Wielka!! Mi zaproponowali wizytę u onkologa,super byłam zachwycona , pielęgniarka powiedziała że w razie potrzeby zrobią mi USG,świetnie ,to idę!!!,na miejscu już w poczekalni od ludzi usłyszałam że szybko idzie bo wizyta online,jak to online? To nie ma tam lekarza? Wchodzę,pokój pusty , biurko, monitor i drukarka, Siadam na przeciw monitora a tam pani doktor! Kilka pytań i skierowanie na mammograf się drukuje,sama mam sobie wyjąc z drukarki!! Cały czas chciało mi się śmiać,co to ma być? Onkolog online!!?! Na mammograf to mogę sobie pójść bez skierowania, moje wnioski ,szpital naciąga NFZ, za wizytę kasę zgarnęli,ale ja tylko straciłam czas, więcej się nie nabiorę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Niecierpek niezalogowany
22 lipca 2024r. o 18:57
Dostają badania za darmoszke i jeszcze jęczą. Ja prdle co za naród.
Wystawić dziadom rachunki po 1000 zł to bedą zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Szarłat niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:02
Do Marcin M:

Krew to się pobiera przez stację dyskietek. Ale musisz mieć taką starą jak ty sam.
A tomograf to przez skaner. Tylko trochę plutonu musisz od ruskich kupić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Scewola niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:07
~~Niebieskoszary Bluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Migdałowa Diaskia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Platynowa Aronia napisał(a): Hołownia powoła nadzwyczajną komisję do zbadania tego wałka. Przewodniczyć będą posłowie Kaczyński, premier tusek, Zandberg i Kamysz-kosiniak, pieczę prawną otoczy mecenas Skaczący Koń.



I radny Bezpartyjny sejmiku....o sorry radny Pslu kamil Barczyk :) koncertowo zadłużający swój szpital.


i bedzie ciekawie ....a bardzo


Prezydent i Starosta tez powinni się wybrac,toż powinni poznac rozwój technologiczny geniuszu szefa szpitala ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu