Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital św. Łukasza "leczy" online w swojej przychodni. Nie biorę udziału w tym cyrku!
~~Niebieskofioletowy Łubin niezalogowany
22 lipca 2024r. o 19:46
Cyrk Monty Barczyka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Przegorzan niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:00
W tym roku byłem na 4 rodzajów takich badań. W sumie niczym się nie różniły. Za każdym razem krew (pewno robią kaszankę), czasami mocz (może mają jakiś kompostownik). 3, 4 wizyty i "jakaś ocena" która nic nie wnosi. Jestem rencistą z określonymi schorzeniami. Te badania są tylko by wyciągnąć pieniądze z NFZ, nic więcej. Myślę, że większość leczących się dochodzi do tego wniosku. Tzn nie ważny jest stan twojego zdrowia, tylko ile na tobie można zarobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Sałata niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:04
Ale co mieli ci powiedzieć że jesteś chory jak jesteś zdrowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Przegorzan niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:05
To o tyle ciekawe, że lekarzowi nikt, nic nie udowodni. Ręka rękę myje. A człowiek zrobi wszystko by mieć szansę lepszego życia. Mam bardzo złe zdanie o lekarzach choć zdarzają się wyjątki. Aż dziw, że to oni chcą rządzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Przegorzan niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:07
~~Płowożółta Sałata napisał(a): Ale co mieli ci powiedzieć że jesteś chory jak jesteś zdrowy?

Przeczytałeś co napisałem, geniuszu?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Begonia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:13
~~Arigato napisał(a): Porażka Wielka!! Mi zaproponowali wizytę u onkologa,super byłam zachwycona , pielęgniarka powiedziała że w razie potrzeby zrobią mi USG,świetnie ,to idę!!!,na miejscu już w poczekalni od ludzi usłyszałam że szybko idzie bo wizyta online,jak to online? To nie ma tam lekarza? Wchodzę,pokój pusty , biurko, monitor i drukarka, Siadam na przeciw monitora a tam pani doktor! Kilka pytań i skierowanie na mammograf się drukuje,sama mam sobie wyjąc z drukarki!! Cały czas chciało mi się śmiać,co to ma być? Onkolog online!!?! Na mammograf to mogę sobie pójść bez skierowania, moje wnioski ,szpital naciąga NFZ, za wizytę kasę zgarnęli,ale ja tylko straciłam czas, więcej się nie nabiorę!!![/

Idz do onkologa na Komuny, krótki czas oczekiwania, wizyta twarzą w twarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Czereśnia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 20:23
~~Szaropopielaty Przegorzan napisał(a): W tym roku byłem na 4 rodzajów takich badań. W sumie niczym się nie różniły. Za każdym razem krew (pewno robią kaszankę), czasami mocz (może mają jakiś kompostownik). 3, 4 wizyty i "jakaś ocena" która nic nie wnosi. Jestem rencistą z określonymi schorzeniami. Te badania są tylko by wyciągnąć pieniądze z NFZ, nic więcej. Myślę, że większość leczących się dochodzi do tego wniosku. Tzn nie ważny jest stan twojego zdrowia, tylko ile na tobie można zarobić.


oddział komercyjny dla dzieci psychicznie chorych--KLAPA
Oddział kardiologii-klapa
oddział pulmonologii-klapa...działalność finansowa i 50 milionów zadłuzenia Szpitala w 4 lata SUKCESS
lekarz online w przychodni SUKCES
Brawo Panie dyrektorze Barczyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 lipca 2024r. o 21:16
Przecież ludzie sami pozwolili na wszelkie badania online w czasie tzw. covidu,
Więc dlaczego teraz zdziwienie?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.