Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy Zagajnika od niemal 30 lat walczą z gminą o świetlicę [ZDJĘCIA]
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:09
Jestem za budową małpiego gaju z połączeniem linowym pomiędzy Ratuszem a skwerem Świdrowej (wcześniej Wróblewskiego)

Po pierwsze My (wcześniej Mieszkańcy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:12
~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lokalny gość napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a): A ile lat szanowna sołtyska pełni swoją funkcję, że właśnie teraz zaczęła robić o to gunwoburzę? Wcale nie ma to związku z budową sali w gierałtowie. Jak mawia rzecznik prasowy pan Paweł nie róbcie w gminie wojenki.


Oj Mariusz przecież to ty jesteś rzecznik prasowy brygady R. Dałbyś się pokroić za tą ekipę..Ty wiesz co najlepsze dla gminy. Po co mam burmistrz i rada.Ty byś tą gminę rozwinął sam...

Nie jestem Mariusz!
Tak was sobie tylko z boku obserwujemy.



Proszę wobec tego nie pisać głupot Szanowny Panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Len niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:15
~~Brunatnoszary Pigwowiec napisał(a): Sołtyska się nie nadaje


Odwagi - proszę to podpisać własnym nazwiskiem - tylko tchórze chowają się za "Piwowcami".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:18
~~Ciemnobursztynowa Śliwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Pigwowiec napisał(a): Sołtyska się nie nadaje

Zgadza się , ona jest bardzo nie miła . Lubi tylko oceniać kogoś . Trochę pokory bo takie zachowanie nic nie da . Trzeba rozmawiać i walczyć , ale nie tak jak to ona robi . Wstyd że sołtyska leci do info . Tu są władze a nie w Bolesławcu . Lubi siać zamęt .Bardzo zle to o niej świadczy .


Odważny wpis, tylko dlaczego anonimowo? Tak trudno się podpisać pod swoim zdaniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:29
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lokalny gość napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a): A ile lat szanowna sołtyska pełni swoją funkcję, że właśnie teraz zaczęła robić o to gunwoburzę? Wcale nie ma to związku z budową sali w gierałtowie. Jak mawia rzecznik prasowy pan Paweł nie róbcie w gminie wojenki.


Oj Mariusz przecież to ty jesteś rzecznik prasowy brygady R. Dałbyś się pokroić za tą ekipę..Ty wiesz co najlepsze dla gminy. Po co mam burmistrz i rada.Ty byś tą gminę rozwinął sam...

Nie jestem Mariusz!
Tak was sobie tylko z boku obserwujemy.



Proszę wobec tego nie pisać głupot Szanowny Panie.

Szczucie najwyższych lotów....
OBYWATELSKI Powiec ma coś do Burmistrza i obywateli o innych poglądach?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:32
~~Qa napisał(a): Karyszyn skłóciła się ze wszystkimi, dobrze ze mieszka pod lasem. Tam nikomu nie przeszkadza. Skłociła sie z zespołem, niech swoi powiedzą co o niej myślą. Sama będzie w tej świetlicy ?


Miałem okazję na miejscu zobaczyć na własne oczy jakim chamstwem wykazała się dwójka ludzi z tego "Zespołu" 26 lipca wieczorem podczas rozmowy w Świetlicy w Zagajniku. W żaden sposó nie uzasadniony atak słowny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:35
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lokalny gość napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Kokoryczka napisał(a): A ile lat szanowna sołtyska pełni swoją funkcję, że właśnie teraz zaczęła robić o to gunwoburzę? Wcale nie ma to związku z budową sali w gierałtowie. Jak mawia rzecznik prasowy pan Paweł nie róbcie w gminie wojenki.


Oj Mariusz przecież to ty jesteś rzecznik prasowy brygady R. Dałbyś się pokroić za tą ekipę..Ty wiesz co najlepsze dla gminy. Po co mam burmistrz i rada.Ty byś tą gminę rozwinął sam...

Nie jestem Mariusz!
Tak was sobie tylko z boku obserwujemy.



Proszę wobec tego nie pisać głupot Szanowny Panie.

Szczucie najwyższych lotów....
OBYWATELSKI Powiec ma coś do Burmistrza i obywateli o innych poglądach?



Wpierw trzeba mieć poglądy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 11:41
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): A jakie plany na zagospodarowaniea budynku po byłej szkole w Godzieszowie?
Pustostan nie sprzedany, domu opieki nie ma!
Co dalej?



Jako mieszkaniec Godzieszowa zapewniam, że Szkoła budowana rękoma Mieszkańców, będzie im służyła jeszcze wiele lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza