Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świetne wyniki oglądalności Bolec.Info w lipcu i skuteczne interwencje! Nr 1 powiecie bolesławieckim!
~~Płowobrunatna Ułudka niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:12
Gdzie jest redakcja tamtego portalu, dlaczego na bieżąco nie ma odsłon?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Dziurawiec niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:12
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudy Dziurawiec napisał(a): to na fejsbuku jest półtorej miljona bolesławian?

Nie. Skąd wziąłeś 1,5mln bolesławian? Wymyśliłeś? Po co?

to kto to obejrzał 1.5 mln razy? kupione wyświetlenia? Rozumiem że wasza rolka może interesować głównie boleslawian a skoro macie 32 tys. obserwujących to te 1.5 mln brzmi niewiarygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:20
U konkurencji piszą to samo ale o sobie o ile istotne są bardziej obiektywne to tu już zdecydowanie prawica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Śniedek niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:46
Po pierwsze lewactwo zawsze kłamie.
Po drugie.
Mam swoją stronę i conajmniej raz w tygodniu dotaję maila z ofertą że za pare stówek wywindują mi stronę w rankingach i usuną negatywne komentarze na google (na szczęscie nie mam).
Tak że, te wszelkie śmieszne rankingi i opinie na google to o kant d... potłuc.
Płacisz i jesteś portalem nr jeden w pcimiu.
Pamiętacie konkurs na najlepiej oświetlone miasto? Płacisz -wygrywasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Powojnik niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:53
Wy tak z Istotne egzekwo kto kogo wypiera? - chyba że jesteście w zmowie by napędzać frekwencję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hello niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:56
Zróbcie sondę na najlepszego dziennikarza ciekawe kogo czytelnicy wybiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Czosnek niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:59
Prawda, że sporo interwencji tego portalu jest skuteczna.
Chciałbym więc żeby Bolec zaintereeniowal w sprawie wycięcia krzaków zasłaniających widok na krzyżówce przy policji na obwodnicy.
Może też się uda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Rozchodnik niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 0:34
Ja też mam prośbę o skuteczna interwencję w sprawie wymiany wiaty przystanku autobusowego na ul. Śluzowej skąd odjeżdża 0 ka w kierunku ul. Gałczyńskiego. To wiata grozy najgorsza w całym mieście. Zardzewiała blacha z dziurami nie jest dobra wizytówka dla Bolesławca który szczyci się ceramika na cały świat. Przystanek przy nekroplii powinien wyglądać schludnie. Chodzi o przystanek po stronie budek że zniczami jest z czerwonej blachy. Myślę że Wasza interwencja będzie skuteczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza