Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świetne wyniki oglądalności Bolec.Info w lipcu i skuteczne interwencje! Nr 1 powiecie bolesławieckim!
~~Jarzębina niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 2:05
Piszecie to samo. Bo w Legnicy coś się stało albo w innych powiatach. Jak nie ma co pisać to się nie pisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Roszpunka niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 6:04
4 proste dowody na to, że bolec ma lepsze wyniki;
1. dużo większa aktywność na forum - konkurencja się chowa pod tym względem.
2. Cenzura dyskusji u konkurencji co do poglądów (nie piszę tu o wulgaryzmach czy hejcie, po prostu masz inne zdanie niż to poprawne politycznie i komentarze znikają).
3. Brak licznika odsłon artykułów u konkurencji. Skoro chowają tzn że mają mniej wyświetleń. Proste..
4. Obsesja konkurencji na punkcie chrześcijan. Ludzie widzą te przesadę, a z portalu zrobił się miszmasz ideologicznob- informacyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 6:20
Ja wiem że wielu przedsiębiorców odmawia tam reklamy właśnie za to że atakują ich wiarę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z Chrobrego niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 6:26
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Ja wiem że wielu przedsiębiorców odmawia tam reklamy właśnie za to że atakują ich wiarę.


Nie wiarę atakują ,ale was za to że wasi czarni pasterze ,ze słowem Bożym na ustach, gwałcą małe dzieci a wy nic z tym nie robicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 6:39
~~z Chrobrego napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Ja wiem że wielu przedsiębiorców odmawia tam reklamy właśnie za to że atakują ich wiarę.


Nie wiarę atakują ,ale was za to że wasi czarni pasterze ,ze słowem Bożym na ustach, gwałcą małe dzieci a wy nic z tym nie robicie .


Nie dajmy się. To że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Gynostemma niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:16
To mi przypomina ring na reklamy: Biedronka - Lidl… po co takie rzeczy? Ja czytam newsy tu i tu. Jak większość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Nastrurcja niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:16
~~z Chrobrego napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Ja wiem że wielu przedsiębiorców odmawia tam reklamy właśnie za to że atakują ich wiarę.


Nie wiarę atakują ,ale was za to że wasi czarni pasterze ,ze słowem Bożym na ustach, gwałcą małe dzieci a wy nic z tym nie robicie .


Poczytaj komentarze samego naczelnego który nazywa Boga postacią z legend, baśni itp... a Biblię opowieściami pasterzy owiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Heliotrop niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:28
~~Niebieska Roszpunka napisał(a): 4 proste dowody na to, że bolec ma lepsze wyniki;
1. dużo większa aktywność na forum - konkurencja się chowa pod tym względem.
2. Cenzura dyskusji u konkurencji co do poglądów (nie piszę tu o wulgaryzmach czy hejcie, po prostu masz inne zdanie niż to poprawne politycznie i komentarze znikają).
3. Brak licznika odsłon artykułów u konkurencji. Skoro chowają tzn że mają mniej wyświetleń. Proste..
4. Obsesja konkurencji na punkcie chrześcijan. Ludzie widzą te przesadę, a z portalu zrobił się miszmasz ideologicznob- informacyjny.



Istotne również często blokują merytoryczne ale "niewygodne" wypowiedzi w komentarzach. Wolność słowa u nich leży i kwiczy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza