Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła na autostradzie
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 11:26
Ciekawa sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Jaskier niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 11:34
radio telewizja dawać info dla kierowców główni tiry tam jadą , oni się znają .... może ktoś coś widział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gg niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 12:12
~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?


niestety też mam takie wrażenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Cykoria niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 12:44
~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?


Gratuluję dedukcji, widzę że minął*ś się z powołaniem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Jaskier niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 13:39
~~Rudobrunatnyrudawa Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?


Gratuluję dedukcji, widzę że minął*ś się z powołaniem ;)

to moze być prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gg niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 13:51
Co znaczy kościół innej wiary?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Zaślaz niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 14:09
~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Zaślaz niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 14:11
~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej siedź cicho. Bez komentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza