Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła na autostradzie
~~Lalalila79 niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:46
~~Zszarzały Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Pewnie uciekła. Z mężem nie mieszka od wielu miesięcy. Przynależy do kościoła innej wiary i chyba chciała odejść, więc może nie chce aby ją znaleźli. Z tego co wiem, to oddają część wynagrodzenia, ciuchy noszą jak za dawnych czasów, nic nie mogą.
A samochodu nie miała, bo z Bolesławca z pracy chodziła na piechotę.
Moim zdaniem to nie zaginięcie, bo po co by zostawiła telefon ?




Na stronie Bolesławieckiej policji jest opublikowany jej wizerunek z dnia zaginięcia, nie była ubrana w "ciuchy jak za dawnych czasów"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:48
Skąd wiadomo, że w ogóle pojechała na autostradę? Wiadomo tylko, że ktoś zostawił tam auto i jej telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Goździk niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 13:36
~~Bladożółta Czeremcha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Purpurowy Gajowiec napisał(a): Moim zdaniem brzmi idiotycznie że samochód się zepsuł na autostradzie. Co się zepsuło ? Jak to przestał jechać i jak zjechała na bok lub czy stała na środku może wyszła może ktoś uderzył może odrzuciło. Myślę że nikt tutaj z komentujących nie ma info a ta informacja o zaginięciu jest jakaś dziwna.

Ona miała dość tego wszystkiego i uciekła z tego raju Tuska.

Nie mieszaj id......do tego nieszczęścia Tuska,bo głupszy być nie możesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dalszy ciąg niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 13:55
~~Bladoróżowy Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Odseparowany hahaha napisał(a): Ale ty pleciesz bzdury i wypociny powielane przez wiele środków przekazu...Weź głęboki wdech i ochłoń człowieku
hahaha...pracuje w dużej fabryce z kolegami chyba tylko katolikami i najlepszego kumpla mam właśnie tam...mama jest katoliczką i stosunki są między nami super: obiadki ciasta przetwory na zimę a i często extra kasa na ciuchy paliwo czy coś innego...Bożego Narodzenia nie lubiłem bo jak się zjechała cala rodzina to były awantury przez alkohol przez politykę przez to że jeden brat dostał gospodarkę a siostra nic i oprócz wspólnego opłatka to był koniec miłości hehe :( piszesz że są odseparowni od wiadomości ze świata tylko oni się nie mylą to powiedz mi jakim sposobem czytam twoje wypociny hahaha....jakoś nikt mnie nie nadzoruje jakoś znalazłem twój post nawet znalazłem chęć żeby odpisać na Twoje głupoty hahaha...gdzie ja się pytam jest ten "sekciarski" nadzór gościu...żenada
Następnym razem jak zobaczysz ŚJ to pogadaj z nimi i popytaj od źródła...oczywiście nie twierdzę że zawsze jest różowo ale to jak u wszystkich i wszędzie...Jak ja to mówię ŻYCIE!!!!!
Pozdrawiam i życzę myślenia:)


Twoje reakcje na mój komentarz sugerują, że przyjmujesz postawę typową dla przedstawiciela sekt, takich jak Świadkowie Jehowy. Sekty często kształtują w swoich członkach przekonanie o wyższości własnych przekonań i odrzucenie innych punktów widzenia jako niegodnych uwagi. Zamiast otwarcie dyskutować na tematy związane z ich wiarą, ich reakcja jest często defensywna i pełna niechęci do krytyki.

To, co próbowałem podkreślić, to konieczność rozważenia różnorodności doświadczeń ludzkich i szacunku dla poglądów innych osób, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz. Krytyka i pytania są zdrową częścią każdej dyskusji, a zamknięcie się na nie może prowadzić do izolacji intelektualnej i społecznej.

Dlatego też zachęcam do refleksji nad sposobem, w jaki podejmujesz dialog na tematy takie jak religia i życie w społecznościach religijnych. Prawdziwe zrozumienie i empatia wymagają otwarcia umysłu na różnorodność perspektyw- również osób wolnych od jehowego zniewolenia umysłu.


Co za dziwne rzeczy znów wypisujesz...Ja ustosunkowałem się na Twoje zarzuty a ty odpisujesz mi super grzecznie i inteligentnie o szacunku empatii zrozumieniu itd...obrzucając innych łajnem pisząc o sekcie braku mózgu sorry: samodzielnego myślenia ubezwłasnowolnienia kryminologii prawie itd...No po prostu niewolnicy hahaha...piszę do ciebie a ty piszesz o zamknięciu i izolacji...czytaj ze zrozumieniem...Ja napisałem Ci o swoich przeżyciach a nie dyrdymałach wyciagnietych z portali internetowych...chyba że byłeś kiedyś świadkiem i złość przez ciebie przemawia. Przestań innych oskarżać i tracić czas na bezowocne wpisy.... szczególnie "grzeczna i inteligentna" końcówka twego wpisu pokazała co tak naprawdę siedzi ci w SERCU...Ale i tak życzę Ci miłego dnia i mniej stresów pzd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Liliowiec niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 18:34
~~Jaskraworuda Szydlica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoróżowy Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Odseparowany hahaha napisał(a): Ale ty pleciesz bzdury i wypociny powielane przez wiele środków przekazu...Weź głęboki wdech i ochłoń człowieku
hahaha...pracuje w dużej fabryce z kolegami chyba tylko katolikami i najlepszego kumpla mam właśnie tam...mama jest katoliczką i stosunki są między nami super: obiadki ciasta przetwory na zimę a i często extra kasa na ciuchy paliwo czy coś innego...Bożego Narodzenia nie lubiłem bo jak się zjechała cala rodzina to były awantury przez alkohol przez politykę przez to że jeden brat dostał gospodarkę a siostra nic i oprócz wspólnego opłatka to był koniec miłości hehe :( piszesz że są odseparowni od wiadomości ze świata tylko oni się nie mylą to powiedz mi jakim sposobem czytam twoje wypociny hahaha....jakoś nikt mnie nie nadzoruje jakoś znalazłem twój post nawet znalazłem chęć żeby odpisać na Twoje głupoty hahaha...gdzie ja się pytam jest ten "sekciarski" nadzór gościu...żenada
Następnym razem jak zobaczysz ŚJ to pogadaj z nimi i popytaj od źródła...oczywiście nie twierdzę że zawsze jest różowo ale to jak u wszystkich i wszędzie...Jak ja to mówię ŻYCIE!!!!!
Pozdrawiam i życzę myślenia:)


Twoje reakcje na mój komentarz sugerują, że przyjmujesz postawę typową dla przedstawiciela sekt, takich jak Świadkowie Jehowy. Sekty często kształtują w swoich członkach przekonanie o wyższości własnych przekonań i odrzucenie innych punktów widzenia jako niegodnych uwagi. Zamiast otwarcie dyskutować na tematy związane z ich wiarą, ich reakcja jest często defensywna i pełna niechęci do krytyki.

To, co próbowałem podkreślić, to konieczność rozważenia różnorodności doświadczeń ludzkich i szacunku dla poglądów innych osób, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz. Krytyka i pytania są zdrową częścią każdej dyskusji, a zamknięcie się na nie może prowadzić do izolacji intelektualnej i społecznej.

Dlatego też zachęcam do refleksji nad sposobem, w jaki podejmujesz dialog na tematy takie jak religia i życie w społecznościach religijnych. Prawdziwe zrozumienie i empatia wymagają otwarcia umysłu na różnorodność perspektyw- również osób wolnych od jehowego zniewolenia umysłu.


Nie oczekuj od zaślepionego wyznawcy Jehowy logicznego myślenia…. Oni maja myśleć jak im zostanie podana informacja…. Jezeli ktoś zaczyna myśleć sam….. odchodzi….. pozdrawiam….

Szybko ich nie opuścisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Kostrzewa niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 20:10
~~Żółtorudy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladożółta Czeremcha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Purpurowy Gajowiec napisał(a): Moim zdaniem brzmi idiotycznie że samochód się zepsuł na autostradzie. Co się zepsuło ? Jak to przestał jechać i jak zjechała na bok lub czy stała na środku może wyszła może ktoś uderzył może odrzuciło. Myślę że nikt tutaj z komentujących nie ma info a ta informacja o zaginięciu jest jakaś dziwna.

Ona miała dość tego wszystkiego i uciekła z tego raju Tuska.
Nie mieszaj id......do tego nieszczęścia Tuska,bo głupszy być nie możesz.

To ty chyba jeden od tej pizzy z Jagodna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anita niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 22:40
Jeżeli była ŚJ sądzę że to zagniecie jest ucieczka znam ich od środka trawią cie powoli mieszając w głowie aż tracisz świadomość co jest dobre a co złe. Wiele ludzi tak zwanych wykluczonych mówi prawdę w necie pokazując twarz ale sami śj mimo że nie mogą udzielają się pod postami tego typu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 15:16
W Polsce wolno obrażać wyznawców innych religii ? Jaka nienawiść ! Przecież np. Anglii jest za takie coś odpowiedzialność karną i nie ma żadnego przyzwolenia na takie zachowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza