Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyp*******ć i awantura podczas parady. Interweniował prezydent
~~Żółtozielona Rezeda niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 20:52
~~Pilo napisał(a): Brawo Roman. Stop propagowaniu dewiacji i zboczeń - to nie była impreza ideologiczna. Dopuszczenie jednak tych osób w przemarszu to wstyd na całą Polskę


W punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Ostrokrzew niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 20:58
Publicznosc ma racje. Prowokuja i pozniej pretensje do wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iwan Rafał niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 20:59
Stop Dewiacji
Brawo Bolesławiec Brawo Roman
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odyn niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 21:02
Prawda jest taka , że gdyby nie było tęgi całego zboczonego towarzystwa , Parada przebiegłaby spokojnie i radośnie. Hasła jakie niosą Ci dewianci na sztandarach nijak się mają z równością , oni chcą być traktowani priorytetiwo i ponad wszystkimi, co pokazała sytuacja z flagami pod sceną. Nie dla dewiantów i zboczeńców w kusych majtkach w centrum miasta. Jak chcą, niech robią sobie to w domu, nikt im tęgi nie ogranicza. Jak ja mam dziecku wytłumaczyć co ma wspólnego ... w majtkach , przebrany za babę, z naszą ceramiką???

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Szydlica niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 21:04
~~Odyn napisał(a): Prawda jest taka , że gdyby nie było tęgi całego zboczonego towarzystwa , Parada przebiegłaby spokojnie i radośnie. Hasła jakie niosą Ci dewianci na sztandarach nijak się mają z równością , oni chcą być traktowani priorytetiwo i ponad wszystkimi, co pokazała sytuacja z flagami pod sceną. Nie dla dewiantów i zboczeńców w kusych majtkach w centrum miasta. Jak chcą, niech robią sobie to w domu, nikt im tęgi nie ogranicza. Jak ja mam dziecku wytłumaczyć co ma wspólnego ... w majtkach , przebrany za babę, z naszą ceramiką???Zastosowana autokorekta


100/100 - dzieci nie muszą oglądać tego typu zachowań. Gdzie rzecznik praw dziecka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Szydlica niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 21:06
~~z Dąbrowy Górniczej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowoczerwona Lawenda napisał(a): Mam głęboką nadzieję, że po tej chorej akcji z dziś już nikt nigdy nie wyda im zgody na ich tęczowe marsze, że za każdym razem policja będzie rozwiązywała te ich prowokacyjne marsze.


Wiejski katoliku , na organizowanie marszu nie potrzeba zgody , zgłaszasz i finito.


Istotne pokazały .....hahaha.....odcinać finansowanie i po ptakach.....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Kiścień niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 21:07
Niech każdy robi swoje , ale dobrze. Prezydent był poddenerwowany . Nie powinien tak się zachować.
W tym roku marsz to jeden wstyd. Ludzie szli beż żadnego wsparcia i organizacji. Relacjonujący coś bełkotał. Myślę, że powinien poprawniej się wypowiadać. I jeszcze jedno sposób pokazania przemarszu to też była porażka. Interesowali mnie maszerujący, a nie wieżowiec czy wesołe miasteczko. To był najgorszy przemarsz - i tu myślę o realizacji. Nigdy nie przepadałam za Istotne , ale ich pomysł na stroje był ok. Wykazują się odwagą . A prezydent ....hm ...może meliskę wieczorem wypić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~comamcipowiedziec niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 21:07
Danielu byles ? z dr Lukaszem ? mama juz wie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu