Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Lawendowoniebieski Wiąz niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 14:53
no i po co mnie to piszesz?...a co mnie to obchodzi?
podaj przykłady jakiegoś jak to określasz ''paszkwila''...;D
teraz to już ''worek malinowy? ...dobre...
mięknie rurka?...jęzor stępiał?
i słusznie ...około 10-ej zrobiłem to co wcześniej zapowiadałem ...
a skąd nagle wiesz że Lucek tu ''nie smaruje''? ...jasnowidz z ciebie ?....masz ''szklaną kulę''?

guzik mnie obchodzi czy tu pisał coś Lucek czy ''pucek''...
ważne jest KTO pisał i będę to wiedział...

kiedyś komuś pisałem-''tik-tak...tik-tak'' ...a teraz zegar znowu cyka...''tik-tak...tik-tak...''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nic dodać nic ująć niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:35
~~Lawendowoniebieski Wiąz napisał(a): no i po co mnie to piszesz?...a co mnie to obchodzi?
podaj przykłady jakiegoś jak to określasz ''paszkwila''...;D
teraz to już ''worek malinowy? ...dobre...
mięknie rurka?...jęzor stępiał?
i słusznie ...około 10-ej zrobiłem to co wcześniej zapowiadałem ...
a skąd nagle wiesz że Lucek tu ''nie smaruje''? ...jasnowidz z ciebie ?....masz ''szklaną kulę''?

guzik mnie obchodzi czy tu pisał coś Lucek czy ''pucek''...
ważne jest KTO pisał i będę to wiedział...

kiedyś komuś pisałem-''tik-tak...tik-tak'' ...a teraz zegar znowu cyka...''tik-tak...tik-tak...''

Paskudny typ prezentuje najpaskudniejsze cechy ludzkich zachowań. Denuncjator , kapownik , insynuator , plotkarz , nałogowy palacz ,hazardzista , zazdrośnik a tak krótko mizerotka życiowa zamknięta gdzieś tam w gnuśnym prowincjonalnym poddaszu.
Pytanie , kogo powyższe dotyczy? Kto zgadnie a kto zanotuje w swoim kapuśniczku aby donieść komu trzeba na kogo trzeba i przypisać to sobie jako osobistą obelgę. Temacik w którym jeden tutejszy " skarabeusz" musi brylować. Szambiasty król parkietu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:44
No to jak Jana zawiną gdzie ja będę z koszyczka podbierał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 2 niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:49
~~Yogi napisał(a): No to jak Jana zawiną gdzie ja będę z koszyczka podbierał ?


Trzežwy jeszcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:57
~~Yogi napisał(a): No to jak Jana zawiną gdzie ja będę z koszyczka podbierał ?

Ty Yogi nie marudź. Pójdziesz do Biedry potem na rampe i po bólu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:59
~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): No to jak Jana zawiną gdzie ja będę z koszyczka podbierał ?

Ty Yogi nie marudź. Pójdziesz do Biedry potem na rampe i po bólu.

Spadaj maluchu. U Jasia w koszyczku swojskie ciasta. Nie takie śmieci jak w biedamarkecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowy niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 16:16
Czy w Ocicach krąży info gdzie pisa rskie złodziejaszki pouciekali ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Co u Jana niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 16:43
~~Lawendowoniebieski Wiąz napisał(a): no i po co mnie to piszesz?...a co mnie to obchodzi?
podaj przykłady jakiegoś jak to określasz ''paszkwila''...;D
teraz to już ''worek malinowy? ...dobre...
mięknie rurka?...jęzor stępiał?
i słusznie ...około 10-ej zrobiłem to co wcześniej zapowiadałem ...
a skąd nagle wiesz że Lucek tu ''nie smaruje''? ...jasnowidz z ciebie ?....masz ''szklaną kulę''?

guzik mnie obchodzi czy tu pisał coś Lucek czy ''pucek''...
ważne jest KTO pisał i będę to wiedział...

kiedyś komuś pisałem-''tik-tak...tik-tak'' ...a teraz zegar znowu cyka...''tik-tak...tik-tak...''

Pełna gotowość . Komu odpyskować , kogo postraszyć . Jedni się boją drudzy śmieją a ci normalni ignorują. Bo jak serio traktować takie marne stworzonko żywiąc się padliną malutkiego prowincjalnego wspólnie redagowanego piśtaliku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza