Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~ad voceN niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 21:02
~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a)

Przemku nie rozumiem Ciebie co chcesz zyskać...............................
oszuście , jak pisałeś oszczerstwa o fuszerkach Janusza milczałem wiedząc że kłamiesz , przypomnę Tobie tylko jedno co mówiłeś - Janusz to dobry fachowiec , wywaliłem Sp. Piotra bo był bardzo niesolidny , spaprał mi robotę , pokazywałeś pokoje w których Janusz zrobił solidne poprawki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 21:40
Ale mam tu powodzenie. Chyba trza wracać na łamy portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbynio dokumentalista niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 22:36
No bez takiego ,,ciacha'' jak ty portal traci na ,,wartościach"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Stokrotka niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 22:38
Chcesz odtrąbić sukces , żebyś się nie pośliznął , zaczynasz jak koalicjanci , komisje jeszcze utwórz
śmieszny gostku … ciekawe jak się wytłumaczysz
z twoich wyjazdów /powielania niby innych , przecież zawsze zostaje zadane pytanie … co pana /panią
skłoniło do tego , czy innego wpisu …
co będziesz miał na usprawiedliwienie, ingerencji w prywatne życie innych…
Powodzenia…
A może liczysz na jakąś jałmużnę w ramach zadośćuczynienia .. brak na obstawę w STSie
pozdrów Grzesia …!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Wiąz niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 6:06
~~Szafirowa Stokrotka napisał(a): Chcesz odtrąbić sukces , żebyś się nie pośliznął , zaczynasz jak koalicjanci , komisje jeszcze utwórz
śmieszny gostku … ciekawe jak się wytłumaczysz
z twoich wyjazdów /powielania niby innych , przecież zawsze zostaje zadane pytanie … co pana /panią
skłoniło do tego , czy innego wpisu …
co będziesz miał na usprawiedliwienie, ingerencji w prywatne życie innych…
Powodzenia…
A może liczysz na jakąś jałmużnę w ramach zadośćuczynienia .. brak na obstawę w STSie
pozdrów Grzesia …!!


na fanfary przyjdzie czas...
ty się patrz na siebie bo co zrobisz jak się pośliźniesz? ...''śmieszny gostku''...;D
nie pytaj mnie co to skłoniło mnie tylko sam sobie zadaj pytanie...
co pana/panią skłoniło do tego czy innego wpisu...i jak się będziesz usprawiedliwiał po tym jak sam poddawałeś ''ocenie'' innych ...
na co ja liczę?...że kiedyś i ty się przeliczysz...;D
zadośćuczynienie?...to nie jest taki głupi pomysł i bądź pewien że jeśli sprawdzi się to o czym myślę to kto wie czy tak nie będzie...
STS cię męczy?...ani mnie ani Grzesiowi na obstawiane nie brakuje...
a pozdrowić go możesz sam...po chyba 20-u latach ...;D

a o ingerowanie w życie innych pytaj brata...on wie a jeśli nie ''pamięta'' ja ci mogę przypomnieć ...;}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Języczka niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 7:31
~~Lawendowoniebieski Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafirowa Stokrotka napisał(a): Chcesz odtrąbić sukces , żebyś się nie pośliznął , zaczynasz jak koalicjanci , komisje jeszcze utwórz
śmieszny gostku … ciekawe jak się wytłumaczysz
z twoich wyjazdów /powielania niby innych , przecież zawsze zostaje zadane pytanie … co pana /panią
skłoniło do tego , czy innego wpisu …
co będziesz miał na usprawiedliwienie, ingerencji w prywatne życie innych…
Powodzenia…
A może liczysz na jakąś jałmużnę w ramach zadośćuczynienia .. brak na obstawę w STSie
pozdrów Grzesia …!!


na fanfary przyjdzie czas...
ty się patrz na siebie bo co zrobisz jak się pośliźniesz? ...''śmieszny gostku''...;D
nie pytaj mnie co to skłoniło mnie tylko sam sobie zadaj pytanie...
co pana/panią skłoniło do tego czy innego wpisu...i jak się będziesz usprawiedliwiał po tym jak sam poddawałeś ''ocenie'' innych ...
na co ja liczę?...że kiedyś i ty się przeliczysz...;D
zadośćuczynienie?...to nie jest taki głupi pomysł i bądź pewien że jeśli sprawdzi się to o czym myślę to kto wie czy tak nie będzie...
STS cię męczy?...ani mnie ani Grzesiowi na obstawiane nie brakuje...
a pozdrowić go możesz sam...po chyba 20-u latach ...;D

a o ingerowanie w życie innych pytaj brata...on wie a jeśli nie ''pamięta'' ja ci mogę przypomnieć ...;}


Jak już z Grzesiem rozmawiałeś , zapytaj Grzesia czy plac u niemca sprzątałem ..?
Może ci wytłumaczy na temat twoich oszczerstw …
w stosunku do mojej osoby …


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Języczka niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 7:54
Ach jeszcze zapytaj ( ponieważ uwielbiasz posiadanie wiadomości o innych ) , jest pewnie to z czymś związane , czy klepanie o innych wymyślonych /ubzduranych bajkach z mchu i paproci , może zrozumiesz kto potrzebuje „BROKATU”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Jeżówka niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 8:03
~~Lawendowoniebieski Wiąz napisał(a): nie tłumacz się ....zresztą teraz to żadne tłumaczenie...
a jak wytłumaczysz swoje wyzwiska od ''parów''?...co ci mówi o tym twoja wiki?...;D


Tak jak ty wyzwiska od faszystów i folksdojczy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza