Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Znajomy pana M niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 8:49
~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 8:51
czy ty ''śmieszny gostku'' myślisz że kiedy rozmawiam ze znajomymi z tamtych lat to nie mamy ciekawszych tematów tylko rozmowy o jakimś tam gostku mającym się za nie wiadomo kogo?
a co ty jesteś za ''persona'' by tobie czas poświęcać?...;D....to po pierwsze a po drugie ''śmieszny gostku'' nie trzeba nikogo o nic pytać bo praktycznie wszystko i ty i twój nieodrodny brat sam tu opisywał ze szczegółami ...HAHAHAHAHAHAHA

popatrz teraz na tą niby ''jeżówkę'' ...;D
pieprzy coś o ''folksdojczach'' i ''faszystach'' idąc własie w kierunku bajek z ''mchu i paproci''...;D
i znowu -po pierwsze gdzie JA o tym pisałem?...przedstaw tu cytat...
po drugie -dlaczego ''jeżówka'' nic nie wspomina o wyzwiskach od ''parów'' ..
teraz coś tam pieprzy po swojemu o ''faszystach'' ale kiedy mnie określał ''komuchem'' to już ''cacy''?
a poszli wy w piSSdu ...''kryształy'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 8:57
~~Znajomy pana M napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .

o proszę ...jest kolejny fantasta...;D
a może ten sam...
znam już te przypadki pojawiających się znikąd -''dawnych znajomych'' ...;D
a jaki to kolega nie przyszedł?
cienki boluś z ciebie ...o taki-------------------------------------------- ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 8:59
~~Znajomy pana M napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .

Policja!!!! , Jasia obrażają,!!! .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 9:00
dobra...
dziewiąta a typy skreślone ...czas jechać ...

STS wita graczy a kto wygra się zobaczy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 9:01
~~Szarobrunatny Brokuł napisał(a): czy ty ''śmieszny gostku'' myślisz że kiedy rozmawiam ze znajomymi z tamtych lat to nie mamy ciekawszych tematów tylko rozmowy o jakimś tam gostku mającym się za nie wiadomo kogo?
a co ty jesteś za ''persona'' by tobie czas poświęcać?...;D....to po pierwsze a po drugie ''śmieszny gostku'' nie trzeba nikogo o nic pytać bo praktycznie wszystko i ty i twój nieodrodny brat sam tu opisywał ze szczegółami ...HAHAHAHAHAHAHA

popatrz teraz na tą niby ''jeżówkę'' ...;D
pieprzy coś o ''folksdojczach'' i ''faszystach'' idąc własie w kierunku bajek z ''mchu i paproci''...;D
i znowu -po pierwsze gdzie JA o tym pisałem?...przedstaw tu cytat...
po drugie -dlaczego ''jeżówka'' nic nie wspomina o wyzwiskach od ''parów'' ..
teraz coś tam pieprzy po swojemu o ''faszystach'' ale kiedy mnie określał ''komuchem'' to już ''cacy''?
a poszli wy w piSSdu ...''kryształy'' ;D

Byłeś i jesteś komuchem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 9:02
~~Krzewiasta akacja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Znajomy pana M napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .

Policja!!!! , Jasia obrażają,!!! .

próbują ...
z marnym skutkiem...bo to ''som cienke bolki''

nara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny bez niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 9:15
Brokuł , to dlaczego jęczysz że jesteś wyzywany????.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza