Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Bolec Info niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 10:44
~~Znajomy pana M napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .

To falco chciał dokopać Lucjanowi . Chciał tam być anonimowo. Gdy Panem się nie zgodził został wrogiem tej DM łajzy.Tyle w temacie tego worka malinowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiem bo wiem niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 10:46
~~Znajomy pana M napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a): Ciekawe co panem mysli o tym że wpuścił do domu takich badziewiarzy.


Zapytaj pana M dlaczego dał się wkręcić tej łajzie z DM który uknuł plan aby obaj u niego w domu dokopali Lucjanowi .
PanM zaprosił Lucjana a łajza z DM miał niby przypadkowo tam się pojawić , z tego co wiem jego kolega z DM
nie przyszedł .
Jak to opisał tu na portalu pan M zaczęły się wyzwiska i obelgi " fa-l -co " w stosunku do pana M .

To flaco chciał dokopać Lucjanowi . Chciał tam być anonimowo. Gdy Panem się nie zgodził został wrogiem tej DM łajzy.Tyle w temacie tego worka malinowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Irga niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 11:13
Już nie mogę się doczekać dnia święta zmarłych ,
zobaczymy czy będziesz miał tyle odwagi ( jak w pisaniu) porozmawiać live , jak ktoś ci wcześniej
nie zasadzi …… Gostku…;););)
poznali się na tobie inni , nawet ten od blacharstwa samochodowego, już nie udziela swoich pleców ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klawisz z Lubania niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 11:44
Nie strasz nie strasz bo się ojs/s/rasz . To ukryta groźba więc nie podskakuj bo i ciebie jak trzeba będzie to znajdą. Bo ty tu nie odwagą a głupotą się popisujesz. Gostku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 12:31
zakłady zrobione a teraz sobie czytam te wpisy i zastanawiam się gdzie kończy się granica nie tylko głupoty ale zdrowego rozsądku takiej ''irgi''...;D
a ten ''bolecinfo'' nie lepszy...pisze coś takiego
''Gdy Panem się nie zgodził został wrogiem tej DM łajzy.''

a ja myślę że wrogiem dla grubasa stałem się w chwili kiedy mu prosto w gały powiedziałem że nie uda mu się wmanewrować mnie w jego gierki z Hegiem...gierki które o ile pamiętam przegrał....;D
tak ,tak...z Hegiem który kiedyś był tu modem...
dlaczego przestał nim być nie wiem i nigdy o to nie pytałem ...
myślę że mogło tak być że nie podpisał ''lojalki'' z adminem albo nie chciał się stosować do wytycznych ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Oczar niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 12:35
~~klawisz z Lubania napisał(a): Nie strasz nie strasz bo się ojs/s/rasz . To ukryta groźba więc nie podskakuj bo i ciebie jak trzeba będzie to znajdą. Bo ty tu nie odwagą a głupotą się popisujesz. Gostku.


Ukryta groźba …
jaką trawę palisz …??
groźbą staje się strach przed rozmową….
Śmieszny Gostku …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Brokuł niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 12:58
ja ''trawę''?...a że tak zapytam -czego ty się nawąchałeś że takie bzdury piszesz?
przeczytaj jeszcze raz ten pościk ''irgi''
pisze o jakiejś ''odwadze '' i porozmawianiu live...
pisze też o ''święcie zmarłych'' więc domyślam się że wtedy przyjedzie i poszuka kontaktu...
rodzi się więc pytanie- w jaki sposób to zrobi?...pójdzie do biura adresowego?

co ty o tym myślisz...''oczar''...;D
wracając do kwestii ''odwagi'' ...takiemu jednemu proponowałem spotkanie w redakcji ...wyraził początkowo zgodę by prawie natychmiast to odwołać...
zabrakło odwagi?...napisał później że odwiedzi mnie ''około 13-ej''...nie odwiedził...
zabrakło odwagi?

''oczar'' czy jak ci tam w tej chwili...;D
kiedyś kiedy napisałem grubasowi że z takimi jak on nie chcę mieć nic wspólnego bo jest łgarzem i oszczercą wiesz co mi odpisał?
''uważaj bo może się zdażyć że pośliźniesz się na skórce od banana'' cyt. z oryginału ...;D

popatrz jaki był ''troskliwy'' ...;D

a czym jest lub może być ukryta groźba sobie ''wyguglaj''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bang Bang niezalogowany
27 sierpnia 2024r. o 13:10
Ciekawe który z braci ma teraz ciepło koło dupy bo obaj reagują jakby nerwowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza