Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Miętowa Brzoza niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 12:51
klasyczne ''rżnięcie głupa''
ty myślisz że mnie w tak prostacki sposób sprowokujesz ? ...naiwniaku...;D

czy ktoś mi zaszkodził oceni sąd...myślę że w tej chwili ktoś anonimowy sam sobie bardziej zaszkodził...
on ma ciepło w gatkach a ja cierpliwie sobie poczekam ...

a co mnie obchodzi jakaś rodzina ?...skąd chcesz mi na siłę coś przypisać?...dawaj tu konkrety a nie wymyślasz jakieś ''pierdy''...

piszesz że ''kij ma dwa końce''?
odpowiem ci konkretem...już dawno mogłem tym drugim końcem zdzielić kogoś w łeb...i wiesz kogo?...
Lucjana...
i w tym przypadku nie jeden a kilkanaście mam KONKRETÓW....
podać ci jeden z nich ?...w każdej chwili ...kopia będzie częściowo wykropkowana BO TAK CHCĘ ale zrzut ekranu to KONKRET...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 13:08
Dawaj Juruś . Dawaj.
O jaką to rodzinkę tu chodzi? Adamsów? ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie tak łatwo niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 14:01
~~Miętowa Brzoza napisał(a): klasyczne ''rżnięcie głupa''
ty myślisz że mnie w tak prostacki sposób sprowokujesz ? ...naiwniaku...;D

czy ktoś mi zaszkodził oceni sąd...myślę że w tej chwili ktoś anonimowy sam sobie bardziej zaszkodził...
on ma ciepło w gatkach a ja cierpliwie sobie poczekam ...

a co mnie obchodzi jakaś rodzina ?...skąd chcesz mi na siłę coś przypisać?...dawaj tu konkrety a nie wymyślasz jakieś ''pierdy''...

piszesz że ''kij ma dwa końce''?
odpowiem ci konkretem...już dawno mogłem tym drugim końcem zdzielić kogoś w łeb...i wiesz kogo?...
Lucjana...
i w tym przypadku nie jeden a kilkanaście mam KONKRETÓW....
podać ci jeden z nich ?...w każdej chwili ...kopia będzie częściowo wykropkowana BO TAK CHCĘ ale zrzut ekranu to KONKRET...


Gdybyś pozwał Lucjana to na ochotnika pójdę zeznawać jaki jesteś. Nie ma tu nikogo tak podłego który prowokuje jątrzy / po cichu zapisuje haki / a potem leci do sądu. Pospolita szuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Pustynnik niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 15:00
gdybym chciał pozwać Lucjana to już kilka powodów do tego mi dawał ''na tacy'' ...
zresztą też kilka razy sam mu proponowałem by jeśli jest pewien że ja piszę coś co mu się nie podoba to zamiast straszyć tu prawnikami niech mnie pozwie...
wtedy może się okazać kto wg. mnie może stać za pewnymi postami które Lucuś mnie przypisuje...;D
a przed tobą droga otwarta...kiedy może się okaże że Lucjan za tym stoi masz drogę otwartą i możesz mu służyć pomocą...
kiedyś przed laty jak pewną łajzę ostrzegałem przed konsekwencjami ani admini ani sam pzd nic sobie z tego nie robili ...i też był tu ktoś kto oferował swoją ''pomoc''...kiedy przyszło stanąć przed sędzią nikogo nie było...
teraz może zamiast obiecywać pomoc podaj tu swój adres i telefon bo jak masz zamiar mu pomóc w kontakcie?

pytanie ...jak tu kogoś ''sprowokowałem '' by podał wszystkie moje dane ?
a to że zapisuję wszystko co we mnie uderza łamiąc przy tym prawo nikogo rozsądnego nie dziwi tylko jak widzę ciebie...;D
nie dziwi cię że pisałem tu otwarcie...
Lucjan zaloguj się i napisz że ten post z moimi danymi to nie twoje ''dzieło''

dlaczego tego nie zrobił? ...to wiele mówi...
więc aby to wyjaśnić do końca zgłosiłem to na Policję....

dotarło?....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Pysznogłówka niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 17:48
~~Nie tak łatwo napisał(a): Gdybyś pozwał Lucjana to na ochotnika pójdę zeznawać jaki jesteś. Nie ma tu nikogo tak podłego który prowokuje jątrzy / po cichu zapisuje haki / a potem leci do sądu. Pospolita szuja.

Do tego administratorzy portalu potwierdzą , jaki typ jest problematyczny . Nikt nie był tyle razy banowany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 18:00
Ile razy ? I przez kogo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Pysznogłówka niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 18:22
Kto jest administratorem bolec.info ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:02
No proszę pokaz chyba co ma się w głowie i dlaczego to sieczka.

~Mlecznoróżowa Pysznogłówka niezalogowany
1 godz. 9 min. temu

Do tego administratorzy portalu potwierdzą , jaki typ jest problematyczny . Nikt nie był tyle razy banowany .

~~Mlecznoróżowa Pysznogłówka niezalogowany
35 min. temu
Kto jest administratorem bolec.info ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza