Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~siostra Bożenka niezalogowany
6 września 2024r. o 9:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwona Gailadia napisał(a): co ty Lucuś chcesz pokazać tymi cytatami?...co chcesz przykryć? ...nie masz czym ;D ''ukąsić więc wyszukujesz takie bzdury?
na dodatek Lucjan ...jak ty to robisz że co wpis to walisz ''BABOLE''? ;D


Janusz to co robię cytując wpisy o tobie to maja wdzięczność za wyszukiwanie moich błędów .
Janusz ja bym ci nieba przychylił abyś poznał sam siebie , co jest z tobą nie tak że od lat szukasz kogoś aby wylać na niego
nagromadzonego w tobie jad .
Janusz , jak przed laty tak i teraz szukasz zaczepki , zmieniasz pseudonimy , miało to miejsce w temacie założonym specjalnie dla ciebie przez redaktora Marcina .
Alter unikał jak mógł aby nie wchodzić w pyskówki z tobą , na jego jeden wpis odpowiadałeś pięcioma , szukałeś zaczepki a jak dostałeś " kopa " straszyłeś sądem , to samo dotyczy PanaM jak sam napisałeś twojego kolegi .
Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy " , nie obyło się bez straszenia sądem Pana M .
Kolejnym którego straszyłeś sądem i hejtowałeś był skorn , od jakiegoś czasu przyszedł czas na mnie , jakby ci tego było mało dołączyłeś Jurka , nie wiem tylko kogo chcesz pozwać przed sąd mnie czy Jurka .
Pożyjemy zobaczymy , miłego dnia .



Nie dajta się braty sprowokować przez Janusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
6 września 2024r. o 12:54
A jaki to temat redaktor Marcin założył specjalnie dla Janusza? Ty założyłeś swój dla swojego kolegi kiedy pisał prawdę o twojej Solidarności i nagle zrobiłeś go swoim wrogiem a wcześniej lizałeś mu dupsko aż do obrzydzenia. Jesteś plantatorze okazem wazeliniarza więc nikogo nie dziwi to że nienawidzisz wszystkich którzy tak nie potrafią.

Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 września 2024r. o 15:43
~~dawny znajomy napisał(a): A jaki to temat redaktor Marcin założył specjalnie dla Janusza? Ty założyłeś swój dla swojego kolegi kiedy pisał prawdę o twojej Solidarności i nagle zrobiłeś go swoim wrogiem a wcześniej lizałeś mu dupsko aż do obrzydzenia. Jesteś plantatorze okazem wazeliniarza więc nikogo nie dziwi to że nienawidzisz wszystkich którzy tak nie potrafią.

Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy "


Będę dla ciebie bardzo łagodny , nie ocenię twojego wpisu , jaki twój stan umysłu taki wpis .

Co to będzie? Dyskusje altera i fa , lco
1
emem
26 września 2017r. o 12:05
W tym wątku zapraszamy do dyskusji altera z i falco oraz przyjaciół.
Wszystkie chwyty dozwolone (temat z minimalna moderacja).

Have fun!
Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim

Mój " dawny znajomy " nie wierzysz Januszowi który pisze o PanuM jako moim koledze , uważasz że Janusz to kłamca ? .
Ja potwierdzam , Przemek jest moim kolegą , szanuje ludzi którzy prowadzą ze sobą męskie dyskusje nie są " beksami " jak ty i Janusz .
Co do wazeliniarzy , piszesz jak byś był Januszem , jego styl , jego słowa , zapewne wiesz jak się zachowują wazeliniarze z własnego doświadczenia , lizusie .
Posprzątałeś Janusza brudy , teraz jest "czysty i krystaliczny " a ty zostałeś z jego brudami , weź kąpiel , najlepiej pod zimnym prysznicem , ochłoniesz z emocji jakie cię poniosły .

" Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy "

To zdanie powinieneś wziąć w cudzysłów , to cytat z bredni Janusza , nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak pozwie
ciebie do sądu za plagiat .
Pozdrawiam " dawnego znajomego "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jack niezalogowany
6 września 2024r. o 15:47
"estymat" w nowym poście, z angielskim się chyba ktoś rozminął, w open office to piszczcie bo aż tego czytać nie idzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 16:13
;D
''S przed '' (sic!) ilu lat te posty Lucuś?...;D

gościu zaraz po tym jak je zamieściłeś po zwrotach tam użytych od razu wiedziałem kogo cytujesz...eł''geniuszu''...;D

ale wiesz że po raz kolejny pokazałeś to co jest twoją paskudną cechą a jest to MANIPULACJA...;D
DLACZEGO NIE ZACYTUJESZ POSTÓW GDZIE LUDZIE KPILI SOBIE Z ALTERA KIEDY POKAZAŁEM JAK OSZUKUJE TU CZYTAJĄCYCH?

myślę Lucuś że teraz szukasz jakiegokolwiek koła ratunkowego bo wiesz że masz ciepło koło dupska stąd teraz ''czeszesz '' forum w wyszukiwaniu czegokolwiek co tylko by mogło pasować do tego co jest po twojej myśli...;D

no odśwież temat ...tam chyba pokazałem jak alter pisał z kilku numerów IP a wcześniej się tego wypierał...
tak jak ty teraz często zaklinasz się że nie piszesz z ''tyld''...;D

a jeśli nie ten to może ten który sam założyłeś o swoim koledze...tym fałszywym ...HAHAHA...
plagiat?...to fragment z twojego postu ...
nagle zauważyłeś plagiat?
a pamiętasz jak udowodniłem ci plagiat bo przypisałeś sobie fragment tekstu z propagandówki solidarnościowej? ;D

PS. WCZORAJ PADŁO TU PYTANIE-BYŁEŚ JUŻ NA PRZESŁUCHANIU? ;D

pytam z ciekawości bo co zrobisz jak okaże się że to z twojego IP poszedł post z moimi danymi?
no i czy odnalazłeś swój post podpisany twoim imieniem i nazwiskiem właśnie z moimi danymi?
29. 08 2020
podaję ci datę Lucuś... ''S przed '' dwóch lat...HAHAHAHAHA



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 16:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwona Gailadia napisał(a): co ty Lucuś chcesz pokazać tymi cytatami?...co chcesz przykryć? ...nie masz czym ;D ''ukąsić więc wyszukujesz takie bzdury?
na dodatek Lucjan ...jak ty to robisz że co wpis to walisz ''BABOLE''? ;D



Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy " , nie obyło się bez straszenia sądem Pana M .

NO WŁAŚNIE ...NASTĘPNEGO DNIA ZAŁOŻYŁEŚ SAM TEMAT O SWOIM KOLEDZE...;d

..... jakby ci tego było mało dołączyłeś Jurka , nie wiem tylko kogo chcesz pozwać przed sąd mnie czy Jurka .
Pożyjemy zobaczymy , miłego dnia .


A GDZIE TO JURKA STRASZYŁEM SĄDEM FANTASTO I MANIPULANCIE?
pisałem tu otwarcie że nie wiem kto to zrobił stąd zgłoszenie n Policję...
TAK ...POŻYJEMY -ZOBACYMY...

GOŚCIU...W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE JA WIEM CO PISZĘ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kto tu jest kapusiem niezalogowany
6 września 2024r. o 19:02
Kapuś , tchórz , prowokator . Kto to raki , czy wiecie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie retoryczne niezalogowany
6 września 2024r. o 19:03
~~Kto tu jest kapusiem napisał(a): Kapuś , tchórz , prowokator . Kto to raki , czy wiecie ?


Po wuja prowokujesz Lucjana ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza