Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Nie Janusz i nie Jan niezalogowany
5 września 2024r. o 19:31
Konfa , AGD , i wasze towarzystwo do wora.
To Tusk miał uciszać kibiców na stadionie ? Tobie się pogarsza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Gailadia niezalogowany
5 września 2024r. o 19:54
~~J23 pyta Pana Janka napisał(a): We wtorek na konferencji prasowej, Lubelska Konfederacja i Młodzież Wszechpolska domagały się wyjaśnień ws. zachowania kibiców Dynama Kijów podczas spotkań tego zespołu na Arenie Lublin.W trakcie meczów doszło do scen, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Mianowicie kibice ukraińskiej drużyny niestety skandowali banderowskie pozdrowienia i co gorsze, w żaden sposób nie byli korygowani ani przez organizatora meczów, ani przez swój klub, ani przez spikera” – argumentuje Młodzież Wszechpolska.

Proszę Pana Janka o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Pouczał.mnie o związkach Konfederacji z AGD więc pewnie wypowie się na temat braku reakcji Rządu Tuska i jego Koalicji 13 grudnia w tej sprawie.....
Będą przeszukania i wytwarzanie drzwi ????



mógłbym odpowiedzieć tylko po co?
moje stanowisko w takich sprawach i takich zachowań ''ukrów'' od zawsze jest jasne o czym wielokrotnie pisałem...mam to po raz wtóry pisać?
pisałem o tym kiedy organizowali marsze w Przemyślu a POLSKA Policja nie tylko nie reagowała na ich okrzyki o Suchewyczu czy Szeptyckiego ale ich ochraniała...
pisałem o niedawnych nawet zajściach na granicy kiedy darli mordy ''smert Lachom'' a POLSKA Policja biernie się temu przysłuchiwał...
teraz czego oczekujesz?
ja mam ciebie pouczać? ...a kiedy to robiłem?
czego oczekujesz?...że Tusk ma jechać na mecz i pilnować tam porządku?

a kto darł japy ''Donald matole twój rząd obalą kibole''?
zresztą jestem przekonany że pisze to ktoś podszywający się pod ''J'' a tylko dla pozorów pisze to całe ''Pan''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Gailadia niezalogowany
5 września 2024r. o 20:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Dobrze piszesz . Ciekawe z ilu tyld wali Lucunia z Juruniem . Wczoraj Lucuniu już pierwszym wpisem pokazał jak potrafi wyzywać od łajz. Poświęcił swój czas.


Zabolało ? , wiem , prawda boli .

Cytat z przed siedmiu lat ;
" Wstukaj se młotkiem pustaku, że nie tylduje. Znajdź sobie na swoje amory kogoś innego, najlepiej swoją żonkę, którą chyba przeprosiłeś? Tiaaa?

Tępy Jonasz."
Jak myślisz kogo zacytowałem ? .
Dopisane 05.09.2024r. o godz. 16:54:Kolejny cytat o Januszu :
Obecnie Janusz o swoim koledze panm - " oślizły grubas na wózku , bimbrownik ."

Jeszcze jeden cytat :
2 października 2017r. o 9:31
fa ,lco nieudolny uczen PanaM.


co ty Lucuś chcesz pokazać tymi cytatami?...co chcesz przykryć? ...nie masz czym ;D ''ukąsić więc wyszukujesz takie bzdury?
na dodatek Lucjan ...jak ty to robisz że co wpis to walisz ''BABOLE''? ;D
tu dałeś ekstra popiSS ....JEDNO SŁOWO A DWA BABOLE NIEUKU...;D

Lucuś piszesz...''Cytat z przed...''
''SPRZED'' wtórny analfabeto... pisz to łącznie i ''S'' a nie ''Z''

właśnie by uniknąć wstydu teraz walisz z tyld...

ZRÓB SOBIE ''ZRZUTA''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
5 września 2024r. o 20:21
Lucjan znowu zaorany . Dzisiaj z nory nie wylizie. Hihihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2024r. o 20:46
Przynajmniej dywanem nie "waniajet"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pralnia niezalogowany
5 września 2024r. o 21:22
Kto wypierze ten dywan ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Kosaciec niezalogowany
5 września 2024r. o 22:21
Trzeba mocną kawusię wypić , postawiłem że
Wygra Pegula i Navarro , finał USej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AGD sokowirówka niezalogowany
5 września 2024r. o 22:28
~~Nie Janusz i nie Jan napisał(a): Konfa , AGD , i wasze towarzystwo do wora.
To Tusk miał uciszać kibiców na stadionie ? Tobie się pogarsza .


A co to za formacja AGD …???
Śmieszny gostku …??
A-liternatywa
F-ür
D-eutschland

acha to partia …pralek, zmywarek i okapów …
oraz takich jak ty capów … hihihihi
AGD..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza