Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Ciemnogranatowy Bambus niezalogowany
5 września 2024r. o 23:04
~~AGD sokowirówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nie Janusz i nie Jan napisał(a): Konfa , AGD , i wasze towarzystwo do wora.
To Tusk miał uciszać kibiców na stadionie ? Tobie się pogarsza .


A co to za formacja AGD …???
Śmieszny gostku …??
A-liternatywa
F-ür
D-eutschland

acha to partia …pralek, zmywarek i okapów …
oraz takich jak ty capów … hihihihi
AGD..


To ci Polscy szperacze co zwożą do Kraju z Niemiec zdezelowany wyrzucony na ulicę sprzęt AGD i handlują nim na giełdzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ad voceN niezalogowany
5 września 2024r. o 23:08
M21W2 napisał(a):
Cytat z przed ....
klasyczny pokaz buractwa.

Zabolało ? , wiem , prawda boli ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 6:44
właśnie skończył się kapitalny meczyk Saby z Emmą....
no i Jessie z Karolcią tez dały popis...
a więc tak jak myślałem ...finał w którym Sabę widzę jako wygraną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Wiekuistka niezalogowany
6 września 2024r. o 6:53
Nawet nie potrafisz uszanować sportowców ,
ma na imię Aryna , jest wspaniałą tenisistką ..
jak nasza Iga .. , jak by tak każdy tu skracał pisząc
, na przykład TROJN .. , SABA kojarzy się z psem
filmowym ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona herbata niezalogowany
6 września 2024r. o 6:57
Mały Jasio wstał i pyta siostry
Jak długo żyją osły ..??
siostra zaniepokojona pytaniem
w odpowiedzi , zapytała Jasia,
a co źle się czujesz ..??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 7:04
~~Złocistozielona Wiekuistka napisał(a): Nawet nie potrafisz uszanować sportowców ,
ma na imię Aryna , jest wspaniałą tenisistką ..
jak nasza Iga .. , jak by tak każdy tu skracał pisząc
, na przykład TROJN .. , SABA kojarzy się z psem
filmowym ..



czekałeś na mnie by mnie ''oświecić''? ;D
ale nie podniecaj się tak...niektóre tenisistki i tenisiści mają swoje przydomki i nie robią z tego takiego problemu jak ty to teraz chcesz zrobić...
napisz mi czy Hubi jako imię dla psa będzie pasowało?
a do osła? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 7:15
skąd w ludziach tyle złości i niczym nie uzasadnionej nienawiści?
jeszcze oczu dobrze typ nie przetarł ,jeszcze ząbków nie umył a chce tu pluć jadem...

a kiedy dostanie ADEKWATNĄ odpowiedź w trybie ad voceN (sis!) lamentuje że się go tu obraża ...

''wiekuistka'' chciał zabłysnąć nie wiedząc że łatwiej mu by było posypać się BROKATEM...;D
a teraz już zniknie w zakamarkach norki ...
bo jak tu wspomnieć teraz chociażby o ''Hubim''? ;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 września 2024r. o 8:40
~~Czerwona Gailadia napisał(a): co ty Lucuś chcesz pokazać tymi cytatami?...co chcesz przykryć? ...nie masz czym ;D ''ukąsić więc wyszukujesz takie bzdury?
na dodatek Lucjan ...jak ty to robisz że co wpis to walisz ''BABOLE''? ;D


Janusz to co robię cytując wpisy o tobie to maja wdzięczność za wyszukiwanie moich błędów .
Janusz ja bym ci nieba przychylił abyś poznał sam siebie , co jest z tobą nie tak że od lat szukasz kogoś aby wylać na niego
nagromadzonego w tobie jad .
Janusz , jak przed laty tak i teraz szukasz zaczepki , zmieniasz pseudonimy , miało to miejsce w temacie założonym specjalnie dla ciebie przez redaktora Marcina .
Alter unikał jak mógł aby nie wchodzić w pyskówki z tobą , na jego jeden wpis odpowiadałeś pięcioma , szukałeś zaczepki a jak dostałeś " kopa " straszyłeś sądem , to samo dotyczy PanaM jak sam napisałeś twojego kolegi .
Nie trzeba było długo czekać aby PanM z twojego kolegi został tym na którego zacząłeś wylewać swoje " brudy " , nie obyło się bez straszenia sądem Pana M .
Kolejnym którego straszyłeś sądem i hejtowałeś był skorn , od jakiegoś czasu przyszedł czas na mnie , jakby ci tego było mało dołączyłeś Jurka , nie wiem tylko kogo chcesz pozwać przed sąd mnie czy Jurka .
Pożyjemy zobaczymy , miłego dnia .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza