Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzetelnie opisywaliśmy Święto Ceramiki i promowaliśmy Bolesławiec
~~Status Quo niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:46
Orszak to może być weselny a tu to raczej był żałobny. Quo -zapamiętaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:51
~~Szarobrunatna Miesiącznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Szacun za relacje ale gdzie jest wspomniane i pokazanie kto był prowodyrem zajść na Istotnym jest filmik z udziałem awanturnik ów - p. Prezydent już nie musi szukać winnych jest dowód jak na dłoni. Nie można przepisywać zakłócenia tym którzy przygotowali piękna kolorowa paradę tj. z portalu Istotne. To oni stali się ofiarami. Ja obydwa portale szanuje obydwoje dajecie z siebie wszystko walczycie o nas jako czytelników ale z tą nienawiścią w stosunku do siebie to przesadzacie no chyba że jest to taka zmowa by podkręcić internautów.??. Pozdrawiam obydwie Redakcję. Dziękuję za piękne relacje za videa wiadomo nie każdy mógł być z uwagi na stan zdrowia. Ja doceniam obydwa portale każdy z Was jest wyjątkowy. Wielkie ukłony dla Was


Jak bedą s r a l i na środku rynku to też bedziesz im bił brawo?

Jam organizator zapewni toy-toye będą wiedzieć gdzie to robić.
Pamiętasz jak to Gromadka ogłaszała się gminą bez LGBT? No i popatrz jak szybko wymiękli kiedy okazało się że kasy nie będzie?
Tak się tu dużo pisze o tym że żyjemy w kraju demokratycznym i wolnym. A ja tu widzę DUPOKRACJĘ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Dabecja niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:19
Śmiechu warte. Jesteście tak samo rzetelni jak drugi bolesławiecki portal. Fakty traktujecie wybiórczo i opisujecie tylko to co wam odpowiada, a najlepiej jak tymi faktami dokopiecie drugiej stronie. Zamiast zajmować się głównie rzeczni ważnymi dla mieszkańców i miasta na pierwszy plan wysuwa się Wasza mała wojenka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:25
Mamo chwalą nas! Kto? Ty mnie, a ja Was!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Rumianek niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:27
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobrunatna Miesiącznica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Szacun za relacje ale gdzie jest wspomniane i pokazanie kto był prowodyrem zajść na Istotnym jest filmik z udziałem awanturnik ów - p. Prezydent już nie musi szukać winnych jest dowód jak na dłoni. Nie można przepisywać zakłócenia tym którzy przygotowali piękna kolorowa paradę tj. z portalu Istotne. To oni stali się ofiarami. Ja obydwa portale szanuje obydwoje dajecie z siebie wszystko walczycie o nas jako czytelników ale z tą nienawiścią w stosunku do siebie to przesadzacie no chyba że jest to taka zmowa by podkręcić internautów.??. Pozdrawiam obydwie Redakcję. Dziękuję za piękne relacje za videa wiadomo nie każdy mógł być z uwagi na stan zdrowia. Ja doceniam obydwa portale każdy z Was jest wyjątkowy. Wielkie ukłony dla Was


Jak bedą s r a l i na środku rynku to też bedziesz im bił brawo?

Jam organizator zapewni toy-toye będą wiedzieć gdzie to robić.
Pamiętasz jak to Gromadka ogłaszała się gminą bez LGBT? No i popatrz jak szybko wymiękli kiedy okazało się że kasy nie będzie?
Tak się tu dużo pisze o tym że żyjemy w kraju demokratycznym i wolnym. A ja tu widzę DUPOKRACJĘ .

W eurokołchozie bycie normalnym jest karalne.
Tam sami dewianci i zboczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:30
można to trochę porównać do lepszego i gorszego sortu...;D
albo do gry w ''złego i dobrego glinę''

nie wiem jak tam ale tutaj chyba nigdy nie zaobserwowałem tego by zainteresowani byli prawdziwymi problemami mieszkańców...
za to mamy info o tym jak to dzielni strażacy zdjęli kotka z drzewa lub że gdzieś skoszono trawę...
prawdziwe problemy mieszkańców albo pomijają lub trywializują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:40
Swistała przestań pisać bzdury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 10:50
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Swistała przestań pisać bzdury

nie fantazjuj chłopie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.