Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy ile w powiatowej placówce zarobi miejski radny
~~Monika z Harvard University niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 13:52
~~Grażynka napisał(a): Ja też!!!!!!! To takie coś z nosa.


Z nosa to gile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Serduszka niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 14:39
~~znajoma napisał(a): Z takim CV Dawid na wolnym rynku dostał by kilkakrotnie więcej , ale dla niego pieniądze się nie liczą . On chce pomagać pokrzywdzonym przez los bezrobotnym.



Ale nie bez znajomości......!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Cedr niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 15:56
Koles ma MBA i idzie do pracy w budzetowce ? widac ile ten dyplom jest warty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 6:29
skoro przez 4 lata nie było dyrektora i i nstytucja fukcjonowała t o po co teraz dyrektor , sztuczne stanowiska pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak to widzę niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 6:35
~~bazyliszek napisał(a): skoro przez 4 lata nie było dyrektora i i nstytucja fukcjonowała t o po co teraz dyrektor , sztuczne stanowiska pracy


Nie wiem to się wypowiem , z rana trochę nie myślisz ,powołano zastępcę dyrektora !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Krokus niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 8:20
Ileż można czepiać się człowieka? To przez zazdrość?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Kiścień niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 8:48
~~Szarobrązowy Krokus napisał(a): Ileż można czepiać się człowieka? To przez zazdrość?

A do ussssnej śmierci,bo dlaczego mam pracować na takiego życiowego nieudacznika,ktory nie potrafi samodzielnie zarobić tylko z mojej kasy.Najpierw niech pokaże co potrafi z tym MBA na działalności samodzielnej,a potem niech działa za publiczne pieniądze.Najlepiej pro publico bono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Gipsówka niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 10:46
ile zarabia górnik za swoja ciężką prace ,a ile działacz,który za wiadomo za co -zarobi tyle szmalu + dieta radnego za nic nie robienie ,tylko gadanie i jestem za ma nawet przeciw !!Parkingu przy jego bloku jak nie było tak nie ma , bo się nie da !!!jest za to melina ,złodziejaszków ,co okradają działki itp.na terenie jednego z ogródkow działkowych ,bez właściciela !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza