Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura: Izabela P. nie była więziona, ani skrzywdzona
~~anonim niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 14:12
obawiam sie zeby ja ktos nie nakłaniał do odmowy zeznan w obawie by nie wyszła afera ktora mogła by rzucic swiatło na cala społecznosc sw.JH.?cos dziwnie duzo ludzi odchodzi ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Mina niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 14:31
~~Granatowoszary Ziarnopłon napisał(a): a skad wiedziała ze jest poszukiwana?nie miała zadnego kontaktu z rodzina .Dla mnie sa trzy niejasnosci czy to prawda ze jechała w ten dzien ta autostrada?-czy ktos inny podjechal i podstawił ten samochód?-czy to prawda ze to ona dzwoniła do swego ojca?-czy jakas inna pani ... x?-dlaczego nie powiadomiono o zaginieciu w ten sam dzien tylko na drugi?? wiem ze nasze organa nikt w pole nie wyprowadzi.

Na Interii zdaje mi sie jest zdjęcie auta na poboczu i policjantów zabezpieczających auto ,była tam oczekiwała na lawete
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rys niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 15:02
oby tylko ktos nie próbował z niej zrobic nienormalna aby uratowac wizytowke zboru dzis jest wszystko mozliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Hibiskus niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:03
Skoro że strony zboru dał jej ktoś schronienie przez 11 dni to dlaczego dopuścił zbór żeby szukali ja jej członkowie? Dlaczego od razu nie zgłosili na policję żeby odmówić akcje poszukiwczą? Dopiero jak już ogłoszono oficjalne śledztwo i nawet ded. Rutkowski chciał się zaangażować. Bardzo dobrze ze nasze organa nie przerywają śledztwa widzę że to gruba sprawa i ktoś to chce zmieść pod dywan. Czuję że może być zmanipulowana. To w takim układzie jak była u braci że zboru to teraz niech płacą za akcję poszukiwawcza. Skoro twierdzą że nie jadla i nie piła to czego na pogotowie nie dzwonili?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Hibiskus niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:09
Cieszę się że w dobre ręce trafiła ta sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziom niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:18
Cała Polska zaangażowała się w tą sprawę ludzie od zmysłu odchodzili a tu chcielibyście by sprawa... ucichła? Bo wstyd dla zboru? Nieee.!!!! Budujcie sobie tą sale modlitw ale i wskazane sale terapeutyczna dla ludzi po ciężkich przejściach którzy od was musieli odejsc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna pstrokata niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:36
~~Cynamonowy Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnorudy Bukszpan napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Migdałowiec napisał(a): W związku z tym może powinna finansowo odpowiedzieć za całą sytuację finansowo? To nie żarty raczej, tylu ludzi postawić do pionu.

Może powinna, ale to nie tobie decydować.
kuR...A JEGO MATY. dZISIAJ TRÓJKA DZIECI BAWIŁA SIĘ OBOK DOMU. dWÓJKA POSZŁA DO DOMU PO CIELEJSZE CIUCHY A KIEDY WRÓCILI PIĘCIOLATKA NIE BYŁO. mATKA BYŁA W PRACY A OJCIEC SPAŁ PO ROBOCIE. dZIECKO SIĘ ODNALAZŁO ALE NAGLE POJAWIŁ SIĘ SA RODZINNY I GROZI STARYM ODPOWIEDZIALNOŚC. a TU KU...A CO?
Nasi bardzo chętnie takie dzieci sprzedają np szwedom.

Co ty tu pierd/////isz? A nie przeszkadza ci jak żonka Zelenskiego handlowała dziećmi sprzedając je zachodnim pedofilom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~slonce Peru niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:50
Może św.jehowy sie przestraszyli Prokuratury i ja wypuscili z ukrycia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu