Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca reaguje na zamknięcie zagrzybionej świetlicy
~~Weto niezalogowany
1 września 2024r. o 7:38
Myślę ,że w czwartek o 18godz zostanie odwołana z prezesa Weto ale najbardziej honorowo było by gdyby sama podała się do dymisji .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~znajoma niezalogowany
1 września 2024r. o 7:47
~~Weto napisał(a): Myślę ,że w czwartek o 18godz zostanie odwołana z prezesa Weto ale najbardziej honorowo było by gdyby sama podała się do dymisji .!


A na jej miejsce kto , Robert z otwartego domu ? I będzie tak jak przez ostatnie 20 lat ,cacy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
1 września 2024r. o 9:15
~~Gołęba Szydlica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonobiały Głóg napisał(a): Dlaczego w Zagajniku wcześniej nie było zadymy o swietlicę? Sołtyska z poprzednikiem Świdrowej ponoć dobrze się dogadywała. Nawet go reprezentowała w wyborach. Traz jest cotygodniowa pożywka dla bolec.info. Jak ma być remont to na pewno nie w tym roku więc się ludzie ogarnijcie bo robicie pośmiewisko z całej gminy.

Teraz jest zadyma , bo ogłoszono budowę w Gierałtowie i Milikowie . Sołtyska została podpuszczona , aby robiła zadymę i powstrzymać budowę tych świetlic .
Co do Miłkowa to kto do pościł że świetlica jest w takim stanie???? Sołtyska!!! Nic tam nie jest wyremontowane ani zadbane!!! Wystarczyłoby zrobić kapitalny remont i dbać o świetlicę. A zrobiła z tego śmierdząca norę. No...ale panci soltys marzy się nowa świetlica....
Jeśli w Milikowie winna sołtyska , to w Zagajniku sołtyska ponosi całą winne za zniszczenie świetlicy . Ludzie co z wami? Tylko plucie . Jeśli to zabytek to gdzie był tyle lat konserwator zabytku , że nie widział co się dzieje z tym budynkiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Cykoria niezalogowany
1 września 2024r. o 9:16
Tak ten z otwartego domu najbardziej się nadaje i bedzie bronił kobiety, żeby ich mężowie nie dostawali niebieskie bilety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
1 września 2024r. o 9:19
~~znajoma napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Weto napisał(a): Myślę ,że w czwartek o 18godz zostanie odwołana z prezesa Weto ale najbardziej honorowo było by gdyby sama podała się do dymisji .!


A na jej miejsce kto , Robert z otwartego domu ? I będzie tak jak przez ostatnie 20 lat ,cacy ?

Robert ma już wszystko w czterech literach . Ona już dawno powinna sama odejść . A my wszyscy mieszkańcy rozliczyć ją z tego zła co narobiła w gminie jako prezes veto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leo niezalogowany
1 września 2024r. o 9:39
A ja tam słyszę same pochlebne wypowiedzi mieszkańców na temat Pani Burmistrz. I to jest najważniejsze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q pamięci niezalogowany
1 września 2024r. o 9:42
~~Leo napisał(a): A ja tam słyszę same pochlebne wypowiedzi mieszkańców na temat Pani Burmistrz. I to jest najważniejsze!


Ja także , kwiczą tylko świnie oderwane od koryta. Do roboty śmierdzące nieroby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zawiedziona mieszkanka niezalogowany
1 września 2024r. o 9:49
Najbardziej zależy byłemu burmistrzowi na zamieszaniu.
Przykre jest to że przewodnicząca rady mu w tym pomaga. Jest nie obiektywna i to wygląda jakby on nimi sterował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza