Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Spodziewamy się wody 100-letniej!" - alarm w Gminie Bolesławiec
~~Niebieskozielony Szarłat niezalogowany
15 września 2024r. o 14:28
jaki temat takie komentarze...;D
już pierwszy wpis to pokazał...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lekka mrzawka a tu już panika niezalogowany
15 września 2024r. o 14:41
Premier wyraźnie powiedział, sytuacja jest opanowana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Żółwik niezalogowany
15 września 2024r. o 15:41
~~Szarobrunatny Zimowit napisał(a): Tusk do nas nie przyjechał to i wojska do kamery nie będzie.

"Ja wam wójta nie wybierałem '.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Szarłat niezalogowany
15 września 2024r. o 16:47
czy sojusznicza ''amija'' jaka stacjonuje w ''city'' rusza na ratunek w stronę Jeleniej czy Gryfowa?
czy pada deszcz i czekają w kasynie aż przejdzie by wyruszyć na eskapady do Paryskiej...

co z ''campem'' w Trzebieniu? ...obstawili się worami czy liczą na pomoc okolicznej ludności...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Szarłat niezalogowany
15 września 2024r. o 16:58
'wszystko jest pod kontrolą'- Siemoniak....
wszystko?
w niektórych miastach co widać po obrazkach zalane są całe dzielnice ...zalane są zapewne i cmentarze...
wszystko jest pod kontrolą?
to co woda wypłucze też?...zagrożenie epidemiologiczne też jest 'pod kontrolą'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
15 września 2024r. o 18:36
"nie ma powodu do paniki, prognozy nie są przesadnie alarmujące".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka niezalogowany
15 września 2024r. o 19:08
~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): czy sojusznicza ''amija'' jaka stacjonuje w ''city'' rusza na ratunek w stronę Jeleniej czy Gryfowa?
czy pada deszcz i czekają w kasynie aż przejdzie by wyruszyć na eskapady do Paryskiej...

co z ''campem'' w Trzebieniu? ...obstawili się worami czy liczą na pomoc okolicznej ludności...;D

Ukraina zadeklarowała udzielenia pomocy chcąc wysłać do Polski 100 ratowników ze sprzętem . A co Berlin??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koneser wody niezalogowany
15 września 2024r. o 19:11
Panie , ja lapie ta wode do butelek i zbiornikow ile wlezie, 100-tenia woda jak piszecie to cenny skarb .... bede ja sprzedawac ja miliony !!!!!!!!!!! łaptaj ludzie wode, to przecie zloto, 100 letnia woda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza