Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Część Bolesławca jest zagrożona podtopieniami!
~~Liliowobiały Wiąz niezalogowany
15 września 2024r. o 16:17
Dodam że w 97 było i wojsko i dowożono w zagrożone tereny piasek i worki. Teraz zostaliśmy sami z problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~świr wedkarz niezalogowany
15 września 2024r. o 16:20
nic sie nie dzieje, mozna zyc spokojnie, .... ludzie nie panikujcie to tylko woda ... wolicie susze czy wode ??? ja wode .... macie jaja czy ci** ????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kal niezalogowany
15 września 2024r. o 16:21
Jak można się budować tak blisko Bobru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Moszenki niezalogowany
15 września 2024r. o 16:25
~~Mieszkanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): teraz kiedy widać to wszystko pomyślcie dalej...
co by tu się działo gdyby tak z dnia na dzień ktoś-w domyśle ;D Rosja - zaatakował nasz kraj...
resztą pozostawiam waszej wyobraźni...;D

Wszędzie czyha zagrożenie...nie tylko od strony Rosji ... ja bym się bardziej bała rządzących i ich decyzji....

A ja bym się bał ,że ty będziesz rodzic o takim IQ jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
15 września 2024r. o 18:21
Włodarze miast zasugerowali się wypowiedzią Tuska,Siemoniaka, i Kamysza,że wszystko jest pod kontrolą i nie trzeba panikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Serduszka niezalogowany
15 września 2024r. o 18:26
Za sianie paniki powinno się karać. Wystraszeni ludzie nawet na Łąkowej furtki obstawiają workami z piaskiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Kalia niezalogowany
15 września 2024r. o 20:15
ul. Pogodna jest pierwsza do podtopienia, deweloperka...
~~Liliowobiały Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienisty Driakiew napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowobiały Wiąz napisał(a): Udało się zobaczymy co z tego wyniknie. Powiedziałam że nie mam możliwości zaopatrzyć się w worki z piaskiem, pan odpowiedział że już dzwoni w tej sprawie, zapisał adres i się rozłączył.

kto w sztabie bo bez Cara nie ma decyzji
Nie przedstawił się. Ale nic się nie dzieje więc myślę że to tylko działanie na zwłokę : (

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Wiąz niezalogowany
15 września 2024r. o 20:30
~~Jasnoturkusowa Kalia napisał(a): ul. Pogodna jest pierwsza do podtopienia, deweloperka...
Ktoś napisał: ~~Liliowobiały Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płomienisty Driakiew napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowobiały Wiąz napisał(a): Udało się zobaczymy co z tego wyniknie. Powiedziałam że nie mam możliwości zaopatrzyć się w worki z piaskiem, pan odpowiedział że już dzwoni w tej sprawie, zapisał adres i się rozłączył.

kto w sztabie bo bez Cara nie ma decyzji
Nie przedstawił się. Ale nic się nie dzieje więc myślę że to tylko działanie na zwłokę : (

Nie zapomnimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza