Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie przewiduje się zamknięcia ruchu na moście przy ulicy Mostowej
~~australia niezalogowany
16 września 2024r. o 12:12
a w chwili nieobecnej?
ile miejsca na wode pod mostem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Jagoda niezalogowany
16 września 2024r. o 13:15
kiepsko to widzę...
prześwit pod dźwigarami mostu na Zgorzeleckiej praktycznie minimalny...jak nadal będzie kontynuowany zrzut ze zbiornika w Pilchowicach w takich ilościach jak obecnie nie zdziwię się jak most zostanie zalany a to źle wróży okolicom...
idę spojrzeć co na Mostowej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
16 września 2024r. o 13:17
Nie siej paniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwona Lawenda niezalogowany
16 września 2024r. o 13:18
~~Czarniawa Jagoda napisał(a): kiepsko to widzę...
prześwit pod dźwigarami mostu na Zgorzeleckiej praktycznie minimalny...jak nadal będzie kontynuowany zrzut ze zbiornika w Pilchowicach w takich ilościach jak obecnie nie zdziwię się jak most zostanie zalany a to źle wróży okolicom...
idę spojrzeć co na Mostowej...


Poziom delikatnie ale się obniża, z tego co wiem obecnie nie jest planowany duży zrzut w Pilchowicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Jagoda niezalogowany
16 września 2024r. o 14:11
Mostowa...
prześwit około 60 cm. i wbrew temu co piszesz jednak maleje...piszę tylko to co mówił gość mieszkający tam w okolicy...
nadal dokładane są kolejne warstwy worków po stronie domu stojącego tuż obok mostu po prawej...
według słów strażaka jeśli stan wody podniesie się o 20-30 cm. rozważy się ewakuację ...
nie mam zamiaru tu nikogo straszyć ale teraz wyją tu za oknami syreny niejednego pojazdu ...
ogólnie to co widziałem nie wygląda na sytuację opanowaną...czuje się nerwowość ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Jagoda niezalogowany
16 września 2024r. o 14:12
sorki...zgubiło mi się ''nie'' ....nie maleje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Łubin niezalogowany
16 września 2024r. o 14:51
~~Kasztanowoczerwona Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarniawa Jagoda napisał(a): kiepsko to widzę...
prześwit pod dźwigarami mostu na Zgorzeleckiej praktycznie minimalny...jak nadal będzie kontynuowany zrzut ze zbiornika w Pilchowicach w takich ilościach jak obecnie nie zdziwię się jak most zostanie zalany a to źle wróży okolicom...
idę spojrzeć co na Mostowej...


Poziom delikatnie ale się obniża, z tego co wiem obecnie nie jest planowany duży zrzut w Pilchowicach.

Nie ma zrzutu jest przelew awaryjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Jagoda niezalogowany
16 września 2024r. o 14:58
~~Wrzosowy Łubin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowoczerwona Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarniawa Jagoda napisał(a): kiepsko to widzę...
prześwit pod dźwigarami mostu na Zgorzeleckiej praktycznie minimalny...jak nadal będzie kontynuowany zrzut ze zbiornika w Pilchowicach w takich ilościach jak obecnie nie zdziwię się jak most zostanie zalany a to źle wróży okolicom...
idę spojrzeć co na Mostowej...


Poziom delikatnie ale się obniża, z tego co wiem obecnie nie jest planowany duży zrzut w Pilchowicach.
Nie ma zrzutu jest przelew awaryjny.



''Krytyczna sytuacja na zaporze. "Woda płynie już górą"
Zbiornik na jeziorze Pilchowickim na rzece Bóbr jest już przepełniony. Wykonywany jest awaryjny zrzut wody. ''

jest to info z godziny 6.22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza