Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Urzędzie Gminy Bolesławiec pilnie potrzebne dary humanitarne dla powodzian!
~~Tritix niezalogowany
17 września 2024r. o 1:30
~~Bladoczerwony Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowobiała Fortegilla napisał(a): z kasy za parkomaty wziąć

Daj spokój, to nie czas na głupoty

Dobrze mówi bo nawet cennika nie umieli zrobić więc dobrze zarabiają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Dereń niezalogowany
17 września 2024r. o 1:34
~~Xxx napisał(a): Byłam o 22.30 zostawiłam koce i spożywkę.
Tylko zastanawiam mnie dlaczego o tej godzinie tam było mnóstwo rzeczy, które chyba powinny być rozwożone do tych domów ludowych.
Nikogo tam nie było po za ochroniarzem ,który otworzył drzwi.
Na górze słychać było rozmowy i ok,może coś jest ustalane,ale czemu te karimaty,koce, woda o 23.30 nie są tam ,gdzie są potrzebne????


Pewnie pierwsza partia już została zawieziona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gminny aniol niezalogowany
17 września 2024r. o 4:48
do swoich pieniedzy z nagrod najpier siegnijce, co rozdajecie po bokach a nie szukacie u ludzi pracujacych !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
17 września 2024r. o 7:43
A ja mam koncepcje dietę radnych z Gminy Bolesławiec, Rady Miasta Bolesławiec i Powiatu Boleslawieckiego przeznaczyć na rzecz poszkodowanych - to byłby Gest!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenobiusz niezalogowany
17 września 2024r. o 9:03
A kasta pasożytnicza czyli franciszkanie z zalanego Kłodzka zaapelowali do parafian o pomoc - oczywiście finansową i podali konto do wpłat. Ich apel wywołał burzę w sieci. Dostało się wielebnym jobów co nie miara.
Wielka woda nie ominęła barokowego klasztoru franciszkanów oraz stojącego obok kościoła Matki Bożej Różańcowe - widocznie ich Bóg tak chciał. Gdyby Wszechmogący miał inne zamiary to by cudownie to uchronił. Czyż nie ...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Męczennica niezalogowany
17 września 2024r. o 9:15
~~Zenobiusz napisał(a): A kasta pasożytnicza czyli franciszkanie z zalanego Kłodzka zaapelowali do parafian o pomoc - oczywiście finansową i podali konto do wpłat. Ich apel wywołał burzę w sieci. Dostało się wielebnym jobów co nie miara.
Wielka woda nie ominęła barokowego klasztoru franciszkanów oraz stojącego obok kościoła Matki Bożej Różańcowe - widocznie ich Bóg tak chciał. Gdyby Wszechmogący miał inne zamiary to by cudownie to uchronił. Czyż nie ...?
w punkt a jeszcze gorsza kara na nich przyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
17 września 2024r. o 9:19
Trzeba mieć tupet żeby kler wolał o wpłatę na konto niech z Torunia przewiekebny wam da. To za braci diabłów teraz społeczeństwo cierpi za wasze pedofilia - klasztor też ten muł nie ominął a to dopiero początek. Będziecie jeszcze z mulem spływać za te grzechy i omamianir swoich owieczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xcv niezalogowany
17 września 2024r. o 9:22
~~Xxx napisał(a): Byłam o 22.30 zostawiłam koce i spożywkę.
Tylko zastanawiam mnie dlaczego o tej godzinie tam było mnóstwo rzeczy, które chyba powinny być rozwożone do tych domów ludowych.
Nikogo tam nie było po za ochroniarzem ,który otworzył drzwi.
Na górze słychać było rozmowy i ok,może coś jest ustalane,ale czemu te karimaty,koce, woda o 23.30 nie są tam ,gdzie są potrzebne????

Muszą.. przemyslec..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu