Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz wygonił kobietę z dziećmi z kościoła - mówi Bolecnautka
~~Jasnozielony Jaśminowiec niezalogowany
8 godz. 42 min. temu
~~Ja napisał(a): I bardzo dobrze zrobił.
Jak byłem młody to nie do pomyślenia było bieganie po kościele w trakcie mszy.
To nie jest plac zabaw tylko świątynia.

jak byłeś młody, to chyba ojciec Ci za duże lanie sprawił i efekty zostały do dnia dzisiejszego
kościół jest dla ludzi, nie ludzie dla kościoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Ciemiernik niezalogowany
8 godz. 41 min. temu
~~j napisał(a): Kościół nie jest przeznaczony do spacerowania z wózkiem między ławkami. Mimo, że dzieci nie zachowywały się głośno, samo krążenie z wózkiem po kościele jest już rozpraszające dla wiernych jak i dla księży, którzy muszą odprawiać msze. Udział dzieci w mszach św. jest bardzo ważny ale to rodzic powinien być uczyć dziecko jak ma się zachowywać w takich miejscach.

Serio????? Zapewne w wieku 6 lat siedziałaś w Kościele potulnie jak baranek i praktycznie nieruchomo. .
Oczywiście, że rodzic uczy, ale dziecko to dziecko, a każda osoba ma prawo przyjść do Kościoła.
Jezus powiedział... "pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie", a na to wygląda, że społeczeństwo wręcz samo wygania dzieci ze Świątyni.
Jak wychowywać dzieci w wierze, skoro nawet nie pozwala się im uczestniczyć we mszy Świętej.. Zanim nauczą się jak się zachowywać to może minąć kilka lat.
Ksiądz chyba też dokładnie nie przemyślał tego co mówi... Jak dzieci w tym wieku mogą sobie wyjść same z Kościoła i zniknąć spod oka mamy??? 6 latek miał spacerować z wózkiem koło Kościoła??? Bez opieki?
Chyba kuria powinna się tym zająć.
Tak szczerze, to choć należę do tej Parafii, to w niedzielę chodzę do innych świątynj na mszę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Przypołudnik niezalogowany
8 godz. 40 min. temu
~~Ja napisał(a): I bardzo dobrze zrobił.
Jak byłem młody to nie do pomyślenia było bieganie po kościele w trakcie mszy.
To nie jest plac zabaw tylko świątynia.


A kto kret ynie powiedział:
"Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie. "
He?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Przypołudnik niezalogowany
8 godz. 37 min. temu
~~Siwawa Morwa napisał(a): Zgadzam się z księdzem w 100%. Kościół nie jest miejscem na spacery i zabawy dla najmłodszych. Nawet jeśli bywa to urocze i piękne. To jest świątynia. Dom Boga. A nie przewijalnia dzieci, miejsce karmienia, czy konwersacji towarzyskich. Niektórym ludziom nabożeństwo myli się, jak widać, z wizytą na placu zabaw.


A niektórym idi otom, w tym tobie, ksiądz myli się z Bogiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
8 godz. 37 min. temu
Tak wiernych nie przyciągną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
8 godz. 32 min. temu
KOŚCIÓŁ instytucja dla naiwnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Brokuł niezalogowany
8 godz. 31 min. temu
Wychodzi na to, że w końcu Marcin pogodził się z Krzysztofem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Krwawnik niezalogowany
8 godz. 30 min. temu
Y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza