Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz wygonił kobietę z dziećmi z kościoła - mówi Bolecnautka
~~Andrzej niezalogowany
6 godz. 1 min. temu
A rotacyjny jak by wózkami jeździli po sali parlamentarnej, to by płakał i to jest bohater na miarę koalicji 13 grudnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Schorowany Emeryt niezalogowany
5 godz. 56 min. temu
BYŁEM tam to skandal!! Dzieci były nawet cicho, ale ta matka i jej znajomi to była jakaś prowokacja jawna! Specjalnie podkręcali dzieci, a potem sami zaczęli coś gadać, jakieś lewackie hasła 'precz z PiSem' 'Rydzyk zlodziej' ' Kaczor do wora' . Zwłaszcza ta 'matka' , co do tego rozwiesiła kolorową flagę LGBTQ+ I się śmiała pijana. Ksiądz ją wyprosił grzecznie. Co za czasy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Goździk niezalogowany
5 godz. 55 min. temu
~~Schorowany Emeryt napisał(a): BYŁEM tam to skandal!! Dzieci były nawet cicho, ale ta matka i jej znajomi to była jakaś prowokacja jawna! Specjalnie podkręcali dzieci, a potem sami zaczęli coś gadać, jakieś lewackie hasła 'precz z PiSem' 'Rydzyk zlodziej' ' Kaczor do wora' . Zwłaszcza ta 'matka' , co do tego rozwiesiła kolorową flagę LGBTQ+ I się śmiała pijana. Ksiądz ją wyprosił grzecznie. Co za czasy!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 godz. 53 min. temu
~~Burozielony Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): I bardzo dobrze zrobił.
Jak byłem młody to nie do pomyślenia było bieganie po kościele w trakcie mszy.
To nie jest plac zabaw tylko świątynia.


A kto kret ynie powiedział:
"Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie. "
He?

~~Burozielony Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): I bardzo dobrze zrobił.
Jak byłem młody to nie do pomyślenia było bieganie po kościele w trakcie mszy.
To nie jest plac zabaw tylko świątynia.


A kto kret ynie powiedział:
"Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie. "
He?

Nikogo nie wyzywałem . Nikogo nie nazwałem dziwny czlowiek em. Tylko napisałem co o tym myślę.
Ale jak nie można mieć swojego zdania to trudno. Pozdrawiam normalnych

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Łubinnik niezalogowany
5 godz. 53 min. temu
To była czysta prowokacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Tulipan niezalogowany
5 godz. 46 min. temu
~~Schorowany Emeryt napisał(a): BYŁEM tam to skandal!! Dzieci były nawet cicho, ale ta matka i jej znajomi to była jakaś prowokacja jawna! Specjalnie podkręcali dzieci, a potem sami zaczęli coś gadać, jakieś lewackie hasła 'precz z PiSem' 'Rydzyk zlodziej' ' Kaczor do wora' . Zwłaszcza ta 'matka' , co do tego rozwiesiła kolorową flagę LGBTQ+ I się śmiała pijana. Ksiądz ją wyprosił grzecznie. Co za czasy!!

Potwierdzam! Lewackie bydło pijane robiło sobie zabawę w kościele. Gdzie jest policja??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Cebula niezalogowany
5 godz. 36 min. temu
To jakieś ourwy były. To oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca TIRa niezalogowany
5 godz. 34 min. temu
A przy okazji . miejsc Ourew jest w burdel lub przez drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza