Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
ks. Waldemar Wesołowski: Kościół nie jest placem zabaw
~~Zielonoszary Jarząb niezalogowany
2 godz. 55 min. temu
~~Szkarłatny Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Smolista Jeżyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~dzieci kuszą napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Atramentowa Kolkwicja napisał(a): Wynik bezstresowego wychowania, dzieciom wolno wszystko i wszędzie. Rodzicom sie w dupach przewraca i za bardzo wywijają mózgami na temat psychologii. Teraz każden jeden to psycholog i pedagog. Kościół to miejsce święte a w nim ludzie którzy potrzebują skupienia. Jak dziecko jest zbyt glosne niegrzeczne to nalezy wyjsc i wrocic jak sie uspokoi. Co z takiej mszy ma matka ktora wogole nie skupia sie na mszy tylko na wlasnym Brajanku ktory rozrabia, lepiej zostac w domu a dziecko przygotowac na to jak nalezy sie zachowywac w kosciele.




''Uczennice zlizywały bitą śmietanę z kolan księdza
Na szkolnym wyjeździe kilkunastoletnie dziewczynki zlizywały bitą śmietanę z kolan księdza – informuje portal telewizyjny TVL Odra.
Na wyjeździe zorganizowanym dla uczniów Gimnazjum Salezjańskiego w Lubinie doszło do bulwersujących praktyk, które zostały uwiecznione na zdjęciach. Widać na nich wyraźnie, jak podczas otrzęsin uczennice pierwszych klas zlizują bitą śmietanę z kolan księdza. Kapłan jest jednocześnie dyrektorem placówki.

W szkole uczy się ponad 230 uczniów. Placówkę prowadzi Inspektorat Towarzystwa Salezjańskiego

Przeciwko opublikowanemu przez TVL Odra materiałowi zaprotestowali rodzice dzieci uczęszczających do Gimnazjum Salezjanów. "Trzeba mieć dużo złej woli i negatywnego nastawienia do człowieka, by nie znając kontekstu i okoliczności w jakich zostało zrobione zdjęcie sztucznie nadmuchiwać sensację nie bacząc na to, że niszczy to dobre imię osoby, która ma wiele zasług dla młodzieży naszego miasta" – napisali w oświadczeniu. "To albo brak odrobiny wyobraźni i wrażliwości, bądź też zaplanowane prymitywne działanie mające na celu zniszczenie człowieka" – dodali.'' To fajne ale co to ma do rzeczy i do tego tematu i tej sprawy. Równie dobrze możesz zrobić kopiuj wklej artykułów jak rodzice molestują dzieci biją, gwałcą albo leżą pijani w sztok a dzieci wychowują się same. Ale xo to ma do tego tematu? Chcesz pochwalić się że masz inernet i umiesz kopiować to co tam zobaczysz? To fajne. Gratuluję.

jak to jest że proste zależności trzeba pewnym ludziom tłumaczyć?
ma to wiele wspólnego tylko trzeba na to patrzyć szerzej a nie przez zindoktrynowany własny pogląd...
ty jak widzę też masz internet ale co z tego?
ja to widzę tak...to przez takich jak ty klecha jeden z drugim -ten od wyganiania dzieci z kościoła i ten od zlizywania śmietanki - czują się bezkarni ,nietykalni niczym ''święte krowy'' i jak zechcą to i z twoim dzieckiem zrobi to co zechce i to co mu chora fantazja podpowie...
co wtedy powiesz własnemu dziecku?...że ''bóg tak chciał''? ;D
twoje dziecko zostanie z traumą na całe życie a plebana przeniosą na inną ''placówkę''
fajnie nie?...gratuluję pomyślunku...;D
Nie do końca być może mnie zrozumiałeś. Pewnie zależności trzeba tłumaczyć owszem. Zorum że trzeba uszanować innych jeśli ktoś chce biegać po paradach albo stwierdzi że jest kobietą to nakazuje się aby to szanować i akceptować. Czy jest tak w takim razie przez takich jak ty? Idąc twoim tokiem myślenia. Ale idźmy dalej. Próbuje się robić z osób wierzących kompletnych idjotow którzy dają na tacę zboczeńca i słuchają ich kazań. Trzeba akceptacji i zrozumienia. Jeśli jestem osobą wierząca to mam potrzebę spotkania z Bogiem w Eucharystii. I na prawdę bardziej boli mnie to jacy są niektórzy księża niż tych którzy do kościoła nie chodzą. Ich to raczej bawi albo usprawiedliwia decyzję o odejściu. To że coś się sypie albo dodatkowo jest uderzane z zewnątrz nie oznacza że mam nagle uczestniczyć w zniszczeniu tego do fundamentu. Dla czego nie mówi się o księżach i ludziach wiary z powołania o ludziach dobrych? Bo to się nie sprzedaje dla tego napisałem że równie dobrze możesz wkleić artykuły o złych rodzicach. Uważam że jeżeli są w kościele ludzie którzy go niszczą to trzeba ich usunąć a jeśli są tam ludzie pogubieni to trzeba im pomóc tak by nie niszczyli wspólnoty. A nie uciekać jak tchórz bo statek tonie i puki było fajnie to płynęliśmy ale jak wyszły osoby które go zatapiają to zamiast ich powstrzymać uciekamy i mówimy że to nie miało sensu. Kościół jest potrzebny ludziom wierzącym i zamiast go likwidować należy go uzdrowić ale na to chętnych nie ma lepiej wyjść stanąć z boku i rzucać jeszcze kamienie. Czy wiesz że w szkole swego czasu było więcej przypadków pedofilii niż w kościele? Czy wiesz ile było sytuacji w których nauczycielki zachodziły w ciążę z nieletnimi uczniami? Czy uważasz że trzeba zrobić z tym porządek czy zburzyć i podpalić wszystkie szkoły. Czy słyszałeś w ogóle o tych przypadkach? Jeśli nie to być może dlatego że media nie nagłaśniały ich tak jak te same przypdaki w kościele. Słowo kościół czy parafia po prostu bardziej się klika. Jak się w Polsce sypie to trzeba zrobić wybory walczyć z tym by polepszyć byt być patryjota nawet jak to trodne czy podpalić państwo i doprowadzić do jego upadku. To samo z kościołem i wiem usłyszę że to złe porównania ale może dla mnie czy dla nas ten kościół jest rownie ważny. I oczywiście będą tacy co uciekną. Tak samo w państwie jedni będą chcieli podjąć walkę a inni wyjadą. Pamiętam jak parę lat wstecz mówiono o pokoju i dobrobycie byli ludzie którzy podważali istnienie armi pytali po co nam tyle czołgów jak nie będzie wojny a to kosztowne. Inne kraje pozbywały się sprzętu na złom. Do czasu aż wybuchła wojna... Czy masz pewność że kościół nie będzie nam potrzebny w nadchodzących czasach czy możesz mnie zapewnić dając głowę na stół? W czasach powszechniej islamizacji ataku na nasze wartości rodziny i kulturę ? Ja uważam że tym bardziej w takich czasach trzeba latać dziury w okrecie. Trzeba walczyć o Polski zdrowy kościół o tradycje o zdrową rodzinę silne państwo i silną armię. Bo inaczej przyjdzie wielki potop jak nie z jednej strony to z drugiej i nas zamiecie. Jeśli nie będziemy uzdrawiać swojej wiary i dbać o Eucharystię to przyjdzie inna wiara i inny kościół którego krytykować nie będzie wolno i wiara nie przodków a obca nam i narzuconą. To trochę jak z armią nie chcesz swojej? Wejdzie obca. Widzisz że sypie się rodzina jeden będzie walczył inny porzuci i z daleka będzie rzucać kłody. Dziś trzeba wybrać. Ale to tylko moje zdanie i chodzi o szacunek. Również do Eucharystii i innych po prostu nie o księdza bo zwrócił uwagę. Mugl nie zwracać i też było by źle i nie zmieniło by to nastawienia do kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Dabecja niezalogowany
2 godz. 30 min. temu
~~Ognista Fortegilla napisał(a): Zlikwidować te wszystkie kościoły !


Jasne! Niechaj zostanie tylko tłuszcza i chamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tele Ko muna niezalogowany
2 godz. 18 min. temu
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyb napisał(a): Najgłupszy sort wziął się za komentowanie.


Witamy w klubie.

Hahaha Lucjan masz plusa u mnie..brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawe Parzydło niezalogowany
1 godz. 57 min. temu
A w Biblii jest napisane “A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: «Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.” Czyli chyba jest wiadome że jeśli dziecko nie rozrabia w kościele to powinno być akceptowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Żywotnikowiec niezalogowany
1 godz. 53 min. temu
Żaden ateista nie jest w stanie tak upokorzyć kościoła jak wierzący, a w szczególności kler, choć kler to akurat nie są ludzie wierzący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak to widzę niezalogowany
1 godz. 47 min. temu
~~Rdzawe Parzydło napisał(a): A w Biblii jest napisane “A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: «Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.” Czyli chyba jest wiadome że jeśli dziecko nie rozrabia w kościele to powinno być akceptowane



Te dzieci ze słów Jezusa to miały przychodzić na plebanię a nie do kościoła.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ocice palą się ze wstydu niezalogowany
1 godz. 45 min. temu
~~Tele Ko muna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zyb napisał(a): Najgłupszy sort wziął się za komentowanie.


Witamy w klubie.
Hahaha Lucjan masz plusa u mnie..brawo!

Jako gorszy sort czuje się tu jak w swoim obejściu .O komunie wie sporo bo w niej się wychował i nią przesiąkł na wskroś. A dzisiaj pcha się w pierwsze ławki kościelne udając bogobojnego katolika. Fujjjjjj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Lilak niezalogowany
1 godz. 39 min. temu
~~Kawowy Floks napisał(a): Niech s.......a pedał


A co , czyżby swój swego poznał...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.