Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
12 lat temu kościół przy Rynku awansowano do godności Bazyliki Mniejszej
~~Pawi Ciemiernik niezalogowany
2 godz. 10 min. temu
Ładna uroczystosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Rokitnik niezalogowany
2 godz. 4 min. temu
Mieliśmy tam księdze doktora ,kumplował się ze wszystkimi u władzy , bardzo znany kapłan , bardzo.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Tawuła niezalogowany
2 godz. 4 min. temu
Proszę nie poruszajcie tego tematu zaraz mi się przypomina treść książki " Plebania". Z całym szacunkiem dla p. Redaktora ale to temat troszkę... śliski. Znów może wywołac burze komentarzy. No chyba że o to chodzi by zapoznać się co mieszkańcy mają do powiedzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
1 godz. 47 min. temu
No od tego remontu i godności Bazyliki się pogorszyło się pewnemu Proboszczowi, zaczął się jakoś tak dziwnie wypalać od środka z kochasiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aninim niezalogowany
1 godz. 39 min. temu
Temat rzeka... Mnie też pewien proboszcz poczęstował winem mszalnym. Taki gorzki smak w ciemnej butelce z długą szyja i naklejka taka pozłacana. Jak nie chciał.. m skosztować to mnie przekonał że Jezus też napił się wina by rozweselić serce...?? Nawet mnie chciał nauczył jak pić brudzia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza