Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt w szkole w Gościszowie. Rodzice chcą odwołania dyrektorki


~~xxx niezalogowany
2 godz. 52 min. temu
~~Yyyyy napisał(a): Skoro taka mądra , to pewnie się o nią biją w szkołach.

Już jakas żmija kąsie idi do w.uja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Migdałowiec niezalogowany
2 godz. 48 min. temu
Jedna i druga są siebie warte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
2 godz. 39 min. temu
Paweł co paczy swoimi oczami nie rusza takich tematów. Jest nisza na Fejsie, która musi zostać przez kogoś zapełniona. Trzeba zacząć odkręcać przekłamany nieskazitelny obraz nowo wybranej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~odo niezalogowany
2 godz. 38 min. temu
~~Czarny Migdałowiec napisał(a): Jedna i druga są siebie warte
o sobie pisze pucyno. Rzeczywiście potrzebna ci terapia. Nie dziwię się że tam nikt nie chce zarządzać ta placówka. Gozdziszow omijają szerokim lukiem. Współczuję p. Burmistrz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Pomidor niezalogowany
2 godz. 35 min. temu
~~Różowofioletowy Nachyłek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Perowskia napisał(a): Bo za ładna jest dyrektorka i i mądrzejsza od was i was zazdrość zzera. Tak to jest z tymi paniami. Na miejscu dyrektorki też bym tak z wami postąpi i co miała sobie dać w oczy pluc. Współczuję bardzo Pani Dyrektor że weszła w rój żmij

Gościszów to wogóle jedna wielka zamknięta społeczność, w której jak ktoś się wyłamie spod schematów ich zachowania jest wykluczany i najgorszy. Mam nadzieję że nowa Pani Dyrektor się im nie podda

Uroda to kwestia dyskusyjna i nie o tym jest ten artykuł.
Jestem rodzicem uczestniczącym czynnie w życiu szkoły,a z tym zazwyczaj jest problem,bo do anonimowej pyskówki pełno najmądrzejszych,ale jak trzeba "zakasać" rękawy to każdy bardzo zajęty. I nie jestem rodowitą Gościszowianką. Powiem więcej . Jestem wyborcą P. Świder. To wszystko nie zmienia faktu że w szkole dzieje się źle. P. dyrektor ewidentnie ma problem z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania szkoły. Choć "ego"bardzo wysokie. Ma totalny brak szacunku do RR. Na oficjalne zebranie nie przyszła nawet te z p. burmistrz. Na jej zaproszenie przyszłyśmy prawie w komplecie,ale księżniczka nie przyszła o godzinie którą sama zaproponowała. Po 20 minutach poszły po nią dziewczyny , ja miałam ochotę już wyjść. Jak już się zjawiła ze swoją wizją na szkołę to po kilku pytaniach w bardzo wyniosły sposób stwierdziła,że nasze donosy i tak nic nie dadzą.
Nie wiem nic o zamkniętej społeczności Gościszowa, ale wiem że z poprzednią panią dyrektor można było rozmawiać,zresztą jak z każdym nauczycielem w tej szkole i problemy się rozwiązywało. Teraz to jest jakaś porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oooo niezalogowany
2 godz. 32 min. temu
~~xx napisał(a): A czy rada to nie poplecznicy Relicha? Czy tak samo jak radni robią to co im każe ten super gość co roboty znaleźć nie może. Czy to ta sama klika, która nie wyraziła zgody na poprawę sytuacji dostępu do lekarza rodzinnego w gminie, tylko dlatego ,że była to inicjatywa nowej burmistrz. I tak ludzie dalej nie mają gdzie się leczyć bo dwóch lekarzy na rejon to trochę mało


A jakie to ma znaczenie czy ktoś jest od Relicha czy od Świdrowej? Chodzi o to, żeby posiadać kompetencje i odpowiednie kwalifikacje do zarządzania placówką oświatową. W tym przypadku ewidentnie tego zabrakło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
2 godz. 26 min. temu
Ludzie opamiętajcie się bo przyjdzie na was kleska. Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie. Swoją podłościa pokazaliście jak potraficie niszczyć człowieka. Wy chodzicie do kościoła? - robicie wstyd parafii oraz psujecie wizytówkę nie gminie a sobie. Dla wielu osób p. Dyrektor jest bardzo dobra. Dobraliście się w elitke aby ją zniszczyć. Nie wy będziecie decydować gdzie p. Dyrektor ma iść. Osobiście kieruje ogrom współczuć dla p. Burmistrz i p. Dyrektor. A rodzicom dzieci kiedyś... opłaca. Karma wróci ze zdwojoną silą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pppp niezalogowany
2 godz. 22 min. temu
~~obserwator napisał(a): Ludzie opamiętajcie się bo przyjdzie na was kleska. Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie. Swoją podłościa pokazaliście jak potraficie niszczyć człowieka. Wy chodzicie do kościoła? - robicie wstyd parafii oraz psujecie wizytówkę nie gminie a sobie. Dla wielu osób p. Dyrektor jest bardzo dobra. Dobraliście się w elitke aby ją zniszczyć. Nie wy będziecie decydować gdzie p. Dyrektor ma iść. Osobiście kieruje ogrom współczuć dla p. Burmistrz i p. Dyrektor. A rodzicom dzieci kiedyś... opłaca. Karma wróci ze zdwojoną silą

~~obserwator napisał(a): Ludzie opamiętajcie się bo przyjdzie na was kleska. Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie. Swoją podłościa pokazaliście jak potraficie niszczyć człowieka. Wy chodzicie do kościoła? - robicie wstyd parafii oraz psujecie wizytówkę nie gminie a sobie. Dla wielu osób p. Dyrektor jest bardzo dobra. Dobraliście się w elitke aby ją zniszczyć. Nie wy będziecie decydować gdzie p. Dyrektor ma iść. Osobiście kieruje ogrom współczuć dla p. Burmistrz i p. Dyrektor. A rodzicom dzieci kiedyś... opłaca. Karma wróci ze zdwojoną silą

No właśnie przyszedł na nią czas kopał dołki pod innymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne